ankara da yaralananlara kan vermek

1. (Tematik)
bomba patladıktan sonra ankara da bulunan yaralı insanlara kan verme işidir.

ne zamandır vatan hainlerine kan verir olduk? yok kan falan geberin!

edit: hepsi 30 tanecik mi...
devamını gör...
2. (Tematik)
yapılması gerekendir.

bütün hdp'lileri vatan haini ilan etmek. nerden baksan ülkede 10 milyon vatan haini var demektir. bu kafayı seviyorum.
devamını gör...
3. (Tematik)
çanakkale'deki efsane için 'düşmana bile merhamet edip, yaralıyken onu tedavi etmişler, zarar vermemişler' gibi sözler söyleyip bunu bir de amele dönüştürmektir.

ölen adam bırak ölsün, yaşayanlar içinden bire karşı bin türesin. ne güzel değil mi?
devamını gör...
4. (Tematik)
disk, kesk, türk tabipleri birliği, türk mühendis ve mimar odaları birliği üyelerine ve ankara garında rastlantı sonucu patlayan bombalardan yaralanmış olan yolculara kan vermektir. doğal olarak kan gerektirir.
devamını gör...
5. (Tematik)
kan grubuma ihtiyaç olmamasına rağmen gidip kan verdim. sizin beyniniz, vicdanınız, ahlakınız, insanlığınız gebermişte haberiniz yok. bir parça kana muhtaç olursanız haber edin gelip veririz. senin için değil sakın ola sevinme! ardından anan üzülmesin diye.
devamını gör...
8. (Tematik)
ankarada olsaydım, kanımı verirdim dediğim durum.

Allah sizi düşürmesin böyle bir duruma ama istanbulda kana ihtiyacınız olursa çekinmeyin, pişt! butonunu hareketlendirin.
devamını gör...
11. (Tematik)
mitingin adı "barış mitingi"

mitinge katılan bir çok siyasi parti, sendika ve örgüt var

onun dışında bir de hdp var.

hadi diyelim bütün hdp'lileri terörist ilan ettik. e orda mühendis ve mimarlar odası bile var. hiç bir partiye kendini yakın hissetmeyen insanlar da var. azıcık insanlık be.
devamını gör...
12. (Tematik)
bugün sansasyonel konu olan durum. şöyle bir ahlak tavsiye ediliyor peygamberimiz as tarafından: sana kötülük eden kimseye eline fırsat geçtiğinde intikam almamak. kaldı ki burada ki insanlar bizim insanlarımız, düşman bile değil. bizeçok acı veren bir durumdayken demez miyiz 'allah'ım düşmanımın başına vermesin.' teröristler gibi davranamayız zira biz insanlığımızı kaybetmedik. karşıt görüşe terörize edilmemesi kaydıyla saygı duyulur, bu görüşe sahip kişi ölsün istenmez.
devamını gör...
14. (Tematik)
insan olarak görebilirsen o yaralıları sende verirsin. ne bu kin ne bu nefret. ulan ne ara bu hale geldik. ceddimiz irlandaya, onu geçti yahudilere yardım etmişken sen etmeyeceksin ha. ama suç sende değil bizi bu denli kutuplaştıranlarda.
devamını gör...
17. (Tematik)
altına "...geberin...", yazacak kadar insanlıktan, ahlaktan, şereften, merhametten nasibini almamış, gözünü kan bürümüş kişilerin kanı, kendi kendisini zehirlemiş zaten. senin kanına ihtiyaç yok ama insan olanın uyacağı çağrıdır bu.devamını gör...
18. (Tematik)
söverek başlık sahibi yazarın da gönlünü öldürmemek gerek. doğrusu neyse söylenir, susulur. ıslah, hidayet Allah'tan.
tanım: gerekli olandır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar