anlatınca komik gelmeyen komik olaylar

bence bu konuda ayrı bir başlığa ihtiyaç vardı onu da ben açtım.

geçen gün bir herif bana bakıyordu, ama nasıl bakıyordu öyle. şimdi anlatınca komik olmadı ama o zaman gül gül öldük.
devamını gör...
tuzla adliye’sine gittim. kabanımı çıkarıp önce kaleme uğradım, orada karışıklık vardı epeyce, nasıl olduysa kabanımı unutmuşum oralarda bir yerlerde.
neyse duruşmaya girdim çıktım, bi baktım kaban yok, hemen koştum kaleme orada da yok, biraz aradılar filan ama yok, gitmiş. dışarısı da var ya nasıl soğuk, nasıl soğuk, deli gibi rüzgar esiyor. adliyeden çıktım taksi bekliyorum, gelmiyor mübarek, bir tane bile taksi yok etrafta ama bu esnada benim dişlerim çarpıyor birbirine soğuktan. dedim bari cübbe’mi giyeyim, soğuktan korur bi nebze en azından. üzerimde cübbe ben ama sıkı sıkı sarıyorum, bi işe de yaradığı yok ama psikolojik işte kendimi daha iyi hissediyorum. neyse biraz yürüyeyim ileri doğru belki taksi bulurum diye ayaklamaya başladım. yola beni gören insanlar tuhaf tuhaf bakıyorlardı, ama zerre umrumda da değildi hani, soğuktu çünkü. en son bi adamın yanına yaklaştım, amca burada taksi durağı var mı diye soracaktım oysa, adam benden korktu, bildiğin korktu, deli sandı beni. anaaaaa deli dedi, bişey diyemedim adama, soğuktan ağzımı açamadım ki, dedim başka biri cevap verir heralde, başka bi kadının yanına yaklaştım o da benden ürktü bildiğin. ama gülmekten ölüyorum ben bu esnada… taksiyi durdurdum nihayet, adam baktı baktı, abla bak ben deliyle filan uğraşamam bi de tee levent’e gideceğim diyorsun, şimdi sakince in taksiden dedi… beni bi gülme aldı, gözlerimden yaş geliyor ama böyle. çıkardım cübbe’yi yahu soğuktan geberdim, kabanımı kaybettim, tuzla halkı deli ilan etti dedim.

adamda abla valla ben, hukuk okumayı çok istemiş, ama bir sebepten olamamış o yüzden delirmiş o yüzden cübbeyle geziyorsun sandım dedi. normal insan sokakta cübbeyle gezer mi dedi.

anlatınca komik değil işte, ama yaşayınca var ya, her aklıma geldiğinde krize girerim gülmekten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar