başŸarısızlık mitingi düzenleyerden ziyade mitinge rağŸbet etmeyenlere, mitingi haber olarak geçmeyenlere ve dahi mitingi önemsemeyenlere aittir.

başŸarısızlık biraz hafif kaçtı sanki.
devamını gör...
organize olmayı beceremeyen toplum bireylerinin olaylar karşısında bir bütün olarak hareket edememesinin başarısızlığıdır.
devamını gör...
herkese davetiye mi yollayacaz diye eleştirmeden evvel Allah rızası için sağlam organizasyonlar yapalım. konuya duyarlı herkesin haberi olsun. gelen gelsin gelmeyen gelmesin yine. işinden, gücünden dolayı gelemeyeni de yine Allah aşkına hemen kaba, saba bir uslupla eleştirmeyelim. elimizden geldiğince katılalım, bir şeyler yapalım elbbette. ama lütfen organizasyonları sağlam yapalım. eylemler bittikten sonra haberi oluyor coğunluğun. o yüzden de maalesef başarısızlık olarak değerlendirilmeye tabi tutuluyor. durum bundan ibarettir.
devamını gör...
maşallah herkes nette cirit atıyor.

nerdeyse herkes facebook kullanıyor, msn kullanmayan nerdeyse yok. twitterı bile var herkesin. ota, böceğe ileti yazıp, mesajlar yollayacağımıza mail yoluyla olsun, telefonla olsun bir şekilde atağa geçilmesi gerekiyor. bugün artık internet cebe bile girdi, dağ başında yaşamıyor kimse esprisi bile yapılamaz. çünkü artık ulaşılmayan yer nerdeyse kalmadı bugün bir tıkla dünya ayağına gelirken müslüman kardeşine ulaşamıyorsan büyük problem var demektir. teknolojiyi bu yönüyle de kullanalım. organize olalım diyenlerin üzülerek baktığı başarısızlıktır.
devamını gör...
bir ülkenin %47 ile iktidara gelmiş başbakanı bir olayı miting olduktan sonra mitinge rağbet olduğu takdirde önemsiyorsa o ülkede bir mitingin sesini duyurmak hiç kolay değildir. hele hele medya kasıtlı olarak olayın üstünü örtüyorsa hiç mi hiç kolay değildir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar