anne babanın kullanabileceği cep telefonu

yaradana kurban olduklarımın cep telefonu hususunda çok karışık istekleri olabiliyor. öncelikle kocaman ekran ve tuşları olacak bunun yanı sıra kibar olacak. sonra kolaylıkla anlayabilecekleri bir yapıya sahip olacak. asla eski model olmayacak dokumatik olmazsa sevinirler. dokumatik olacaksa da istemedikleri durumla karşılaşmayacak, arkadaşlarına rezil olmayacaklar. fiyatı düşük olacak.

işte tüm bunları bünyesinde barından bir cep telefonu henüz icat edilmedi.
devamını gör...
komsularla yapilan yemekli toplanti anlaminda gunlerde buyuk ekranli telefonlarin masa ustune konmus torun fotograflari da kendi icinde bir mucadele alani olabildiginden kullanma kavramini genis yorumlarsak samsung note a kadar gider bu liste.
devamını gör...
tuşları sert olmamalı ama yanlışlıkla dokunduğunda da anlamalı orada bir yanlış olduğunu. fazla özelliği olmayıp yüksek pikselli kompakt fotoğraf makinesi yerine de kullanılsın talebiyle aslında üreticilere mesaj vermekteler.
devamını gör...
çocukları telefonlarına cevap vermediğinde derhal bir sakinleştirme programı devreye girmeli. "lütfen sakin olun, kızınız ölmedi. derste olabilır, tuvalette olabilır, gürültülü bir yerde olabilır vs" şeklinde telkinler veren bir telefonu kullanmalıdirlar.
devamını gör...
açma kapama düğmesi olsun yeterli. diğer sekmeler onlar için büyük bir eziyet oluyor. ha bir de zil sesi seviyesi diğer telefonlara göre daha yüksek seviyede olsun. titreşimi de sağlam titretsin. başka da bir şey olmasın.
devamını gör...
şu an bir tanesi bendedir. ileride anne, baba olurum diye aldım. kapaklı, ziv ziv ötüyor. dokunmatik mi diye sorarsanız evet, tuşlarına dokunarak kullanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar