hak yiyiciler ile düne kadar koyun koyuna yatan şakirdoları üzmüş çirkinlik. yazıktır ki hala islam titrini kullanarak işlem yapma çabasındasınız. yazıklar olsun. hem görevini kötüye kullanarak yolsuzluk yapanlara, hem de menfaat ve çıkar çatışmalarında islamı ortaya meze eden diz bezirganlarına. Allah'ın laneti üzerinize olsun.
devamını gör...
üstad'ın bir vecizesi var, "cahil, mecazı eline alsa hakikat yapar" ya da yine üstad'a mı ait emin değilim, "mecaz, ilmin elinden cehlin eline düşse hakikate inkilab eder". vaka bu...

cahil'in yine tutar tarafı var lakin, bu cümleyi alıp; cahilliğinden değil, tamamen nefret ve öfkeyle hocaefendiye vurmanın tutar tarafı yok... tamam, yolsuzluk ve rüşvet yok...
devamını gör...
kimin dediğine bakmadan görür görmez oha denilen söz.

bunu kim söylemişse bi güzel kalaylamaya karar verdim ve bi baktım kainat imamı söylemiş. ulan onun söylediğini görünce bir anda herşey normalleşti şaşkınlığım gitti.

e ne bekliyon ki adam kanalizasyon gibi eştikçe pislik çıkıyor.
devamını gör...
hiç benzetme kalmadı da bunu mu yaptı şimdi,
ateşler salsın'ın bile bir felsefesi vardı,
iyi de bu ne şimdi,
dediğim durum.
devamını gör...
bir iddia.

aslında gerçek mi değil mi diye test etmek lazım. hazırlayacaksın bir dublaj/montaj kaset, bir iki yalancı şahit bulup düzmece bir savcıya da vazifeyi vereceksin. bakalım üzülecek mi?

ama böyle rezillikler, sefillikler, müptezellikler müslümana yakışmaz elbette. zaten uzmanlık lazım bu tarz işler için.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar