anonim yazar olmak

#özgürler 

sarfiyatlarım fiyatsız,anonim oldu haykırışlarım.

adımı duymayın kaç yazar ,kalbim tanıdığım en içten yazar, şarkım başladı manzaram aynı,okurken mojna yine yapmış diyeceksin.
devamını gör...
nema problema durumudur. anomnim yazar olunca ya da diğer titrlerin ya ada statülerin sahibi olunca bu daha iyi yazar olduğunuzu, daha doğru olduğunuzu, daha samimi ve daha edebi olduğunuzu göstermiyor zira... yazmak esas.
devamını gör...
nasıl anlatılır böyle hani sıcak bir ev düşünün kapısı açık kalmış da dışarıda soğukta üşüyen kedicikler hızla içeri girip sobanın etrafında mayışmış görüntüsü olan yazarlardır. evsahipleri de bu misafirlere ikramda bulunur.
tmm: yukarıdaki hikayede tasvir edilen yazarlardır. kim olduğunu seçmek kendilerine kalmış.
devamını gör...
ne olduğun, kim olduğun, güvenilir olup olmadığın belli değildir... önemli midir, hayır. neden çünkü başkalarının nezdindeki konumumuzdan ziyade kendi gözümüzdeki kıymetimiz esastır.
devamını gör...
önceden başında bir dedektif simgesi vardı çok gizemliydi. en güzel farkı buydu diyebilirim ama diğer farkları söylemem sürpriz olsun.
devamını gör...
gömülmeyi gerektirir. ben monark olsam kökünü kazırım anonimlerin. niye biliyön mu? çünkü anonim dediğin şair olur türkü olur tc numarası olan, 2019'da yasayan adam anonim mi olur ulan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar