ant man and the wasp

ant man filminin the wasp olarak beyaz perdeye gelen devam film. kaliteli ve özgün senaryo kabızlığı çeken hollywood'un gözdesi. türkiye'deki yapımlara kızıyoruz ama amerikan sinemasının da bizden aşağı kalır yanı yok.

devamını gör...
marvel'den çıkma komedi öğeleriyle bezeli antman'ın 2. filmi.

atomaltı ve kuantumla ilgili olmayan bilgi dağarcığımla gittim izledim filmi. bildiğim kıt fizik bilgimle ne kadar anlarsam da o kadar anladım, bir nebze çizgi romanın yardımı da dokunmuş olabilir. neyse... filmde komedi sahneleri iyi harmanlanmış, sıkılmadan izletiyor kendini. şimdi son haberlere göre filmi avengers 4'e bağlanacağı söyleniyor filmin. bence devam filmi de hiç fena olmaz yani. adam kaldı zalım kuantum ellerinde...
devamını gör...
paul rudd, evangeline lilly, michelle pfeiffer, michael douglas ve michael pena birlikte oynadığı film.
screen x özelliği ile ilk kez seyrettiğim film olmuş oldu, her sahne bu özellikte olsa daha güzel olurmuş, sanki filmin içindesiniz gibi ama sanırım arada 4-5 sahnede kullanılmış, genel olarak filmi beğendim, eğlenceli geçti sonu da avengers ile bağlantılı, bazı arkadaşlar sinemadan bitti diye çıktı ama asıl sahne yine jenerikten sonra geldi. michael douglas yaşına göre çok iyiydi yine de en beğendiğim michelle pfeiffer' ın gençlik hali oldu.
devamını gör...
sırf izleyip bağlantıyı yakalamak için birini yeni izledim. beni pek saran bir kahraman değil. eğlenceli bir ekip yaratmışlar. bu filmde seriler için kilit noktalara dayanmakta.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar