antalya

izmir ile aynı bok olma şerefine nail olan tek şehirdir. bazılarına tepki vermek, o bazılarının gözünde bok olmanıza neden olabiliyor maalesef. halbuki o bazıları birilerini bok olarak görmek ya da onlara bok atmaktan vazgeçip adam gibi siyaset yapsa hiç te sorun olmayacak. yani gelip tehditkar konuşmalar yapan bir bakan* ın ardından oy vermek bokluğun daniskası değil midir?
devamını gör...
doğal güzellikleri son yirmi/yirmibeş yıldır betonarme ile hiç edilmekte olan şehir. ayrıca falezlerin üzerine konuşlanmış yüksek yüksek siteleri çok tehlikelidir zira o imar izinleri bir gecede 2 kattan 18 kata çıkmıştır.
devamını gör...
hiç şüphesiz ki 29 mart 2009 yerel seçimlerinde seçtikleri chp değildir. antalyalı seçmen tepki oyu vermiştir, kentin siyasi idarecilik geçmişi incelendiğinde merkez sağ partilerin ezici üstünlüğü ortaya çıkar.

edit; verilen tepki esnafın yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları sonucu yaklaşık 9 ay kadar iş yapamamasından kaynaklanmaktadır.
devamını gör...
akdeniz üniversitesinin anasını ağlattıktan sonra hedefine belediyeyi ve halkını yerleştirmiş bir belediye başkanına sahip güzel mi güzel bir sahil şehrimiz. Allah akıl versin diyorum bu antalya seçmenine, gavura kızıp oruç bozarsan 5 yılını daha şimdiden heba edersin. (bkz: yaptıklarım yapacaklarımın kanıtıdır)
yeni belediye başkanın gelir gelmez ilk icraatının da yuh yuh nidalarıyla o kadar emek vermiş eski başkanı uğurlaması da ayrı bi skandal ve nedense gazetelerimizde haber programlarında bu konu geçiştirildi. ama yok tabi ne yapsan yaranamassın bizim insanımıza, daha 5 sene önce sığır sürüsü gibi terin suyun içinde doluştukları minibüslerin yerine klimalı tv'li otobüs koymakla, çok afedersiniz .ıçtıkları 2.5 metrelik çukurların yerine medeniyet getirip kanalizasyon döşemekle, trafik çilesinden kurtarmak için kavşaklar raylı sistemler döşemekle, çok kıymetli vatanına milletine bağlı minibüs şöförlerimizin vergi kaçırmasını önlemek için kart sistemini getirmekle hata yaptı tabi. zaten babalarının evinde görmüşlerdi yürüyen merdivenli üst geçitleri!! ya Allahtan korkun diyorum 5 sene önce yürüyecek kaldırım bile yoktu bu memlekette be! of sinirlendim bak, daha da gelmem antalya'ya, bu nankörlük beni memleketimden soğuttu yeminnen bak...
devamını gör...
munafiklarin sehridir. yazlari sokaga cikilmaz hale geliyor. turk kizlari rus kizlariyla yarisiyor ciplaklikta. kafami kaldirip ozgurce gezemiyorum bile sehrimde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar