anthony hopkins

margam, port talbot, west glamorgan, galler doğumlu sinema oyuncusu. kuzuların sessizliği, hannibal, cinayet gecesi gibi filmlerin unutulmaz oyuncusu. ayrıca 1937 doğumludur.
devamını gör...
oynamayı bir kenara bırakın, rolü yaşayan ve izleyiciye yaşatan aktör. bir filmde adını görmeniz izlemek için yeterli sebeptir.
devamını gör...
wolfman adlı filmde oynamasına şaşırdığım emektar aktör. bu seviyeye gelen bir oyuncunun çok daha seçici olması gerekiyor. aynı düşüncem morgan freeman, al pacino ve robert* içinde geçerli.
devamını gör...
dostumu yedim bekliorum...diyen
ve gönülde bu insan etinin tadına doyulmaz bir lezzette olduğu için bu müpdela halinden bir türlü vazgeçmeyen, modern çağ yamyamarının önderliğini yapan karakterleri ile benim yaşımdakiler için kalıcı etkiyi bırakan karakter. ya da çok film izlemediğim için ben öyle zannediyorum, sahi bir konu vardı ne oldu ona?
devamını gör...
'her zaman hayat felsefem şu olmuştur: hiçkimseden birşey bekleme, hiçbirşeyin olacağına güvenme ama önüne gelen herşeyi al. kazandığım başarıları ve aldığım ödülleri bırakın, bu yaşıma kadar yaşadığım için bile minnettarım.'

'galli oyuncularda ingilizlerde bulunmayan bir yetenek var. ingilizler yeterince yürekli değil.'

'cesur ol, kudretli şeyler yardımına gelecektir.'

sözlerinin sahibi, amerikalı oyuncu.
devamını gör...
bugün rüyamda aile diş hekimimizi kendileri olarak gördüm. artık iyice yaşlandığı için mesleğini * zor yaptığı söylendi. filmlerindeki gibi ilgiliydi fakat diş etimi yemedi şükür.
devamını gör...
amerikalıların morgan freeman ile beraber yaşayan en iyi aktör olarak gördükleri sanatçı.
devamını gör...
adam 1937 doğumlu. 1980'de kendini durdurdu. o zamandan beri yaşlanmıyor.
hollywood'un gelmiş geçmiş en yetenekli 10 aktöründen biridir.
devamını gör...
westworld dizisinde ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlamış olan sir. saygılar efenim.
devamını gör...
annesinden yaşlı doğduğuna inandığım oyuncu listesinin başında gelen a.k.a hannibal lecter. türkiyede ise haluk bilginer.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar