antonyo çamaşıras

hoş gelmiş yeni yazarımız.

bir sorum olucaktı kendisine; renkli çamaşırları kaç derecede yıkıyoruz. yardımcı olursa sevinirim.
devamını gör...
doğum gününü yalnızca 2 kişinin hatırlaması nedeni ile tarifi imkânsız hüzünlere gark olan seksi yazar, nickaltısında kendini öven bir ezik, suskun dünyanın gür sesi, bir halk önderi.

sizlerden ricam doğum günümü kutlamanız ve azıcık da olsa beni övmeniz. henüz yeni olduğum bir sözlüğe bu şekilde daha kolay ısınacağımı ve sizlerle birlikte sözlüğün gelişimine daha iyi katkı sunacağımı düşünüyorum. bunu benden esirgemezseniz sevinirim.
devamını gör...
antonyo ismi kulağa hep hoş gelmiştir. çamaşırı asdıktan sonra şöyle bir kahve içip dedikodu yapası geliyor insanın. nice senelere * netice de suskun dünyanın hür sesidir o.
devamını gör...
renklilerin kaç derecede yıkanması hususundaki sormuş olduğum sorunun cevapımı daha almamış olsamda. doğum gunü kutlarım. sözlükte ne kadar çok 4 nisan da doğan yazar varmış arkadaş. nice huzurlu senelere..
devamını gör...
antonyodan olsa olsa bir dük bir kont olur, ne demek çamaşıras kardeşim? bu çamaşıras ın içinde bir yaşanmışlığın, tepe taklak olmuş bir milyarderin hayatı mı saklıdır? *bilemedim. yine br sözlükdaşımı daha boynu bükük bırakamam! doğumgünüsü kutlu olsun. hayırlı, mutlu nice yıllara. **
devamını gör...
yunan'a itelenmek ile tehdit edilen eşsiz yazar. oral lobisi yine iş başında, bu oyunlara gelmeyin eey moderatörler. antonyo'nuz zaten fazla uğramıyor, komitacılar gibi davranmanın lüzumu yok. burası ne dağ başı, ne de esenyurt minibüsü. varın artık farkına.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.