bir de bu soruların doğru cevapları mı var?
7. soruya (e) diyorum cevap anahtarına ulaşırsanız haber edin.

edit; sonradan düşündüm de olay aşağıdaki gibi yine de bu tanımı hiç silesim yok.
devamını gör...
sosyal pisikoloji toplumun davranış örüntülerini inceler. evet bu soruların cevabı göreceli ve normalde de doğru bir yanıtı yok ama konu sosyal psikoloji olunca var. çünkü sorular toplum bazında hazırlanmış ve öğrencilerin o toplumu ne kadar tanıdığına yönelik.
devamını gör...
bu çağda bu kafa dedirten sorulardır. kadını eve mahkum eden çağdışı bir anlayışın yansıması sorulardır. genç dimağlar ataerkil, baskıcı bir sistemdeki rol dağılımına şartlandırılmaktadır.

peki çözüm nedir? çözüm daha çok kadınları homo econimus yaparak, liberal kapitalist düzende kozmetik ve moda tüketimleri tabi kılarak onları özgürleştirmek, çocukları kreşlere, ana babayı huzurevlerine postalayarak tam bağımsızlık elde etmektir. zira dünyaya br kere gelinmektedir. sabir, şükür, kanaatkarlik, aile ve tevekkul gibi geri ilkel kavramlarin bu ileri evrimsel şemada yeri yoktur.

(bkz: çağdaş paganizm)
(bkz: kavramsal paganizm)
devamını gör...
soruların dibi. kadının yeri evidir müdür. meriç olmayalım.meriçlik beyinsizliktir. meriçlik, titaniği 10 defa izleyip 11. defada batmayacağını umma boş hayalciliğidir.
devamını gör...
bu cinsiyetçilik martavalı da iyi piyasa buluyor. islami cenahta bile. yahudi şeytanlarının bir projesidir bu. burada da yiyen varsa uyandırayım.
ama her şeyi geçtim.
hangi işi yapan kadın çekici sorusu sapıkça bir sorudur!
devamını gör...
meseleyi anlamadan yorum yapılmaması gereken sorulardır. o kitabı hazırlayanlar sapık ve mizojinist manyaklar değiller.
toplumun birey üzerindeki etkisini araştıran sosyal psikoloji tanımlayıcı ve objektif bir disiplindir. olması gerekeni değil, olanı inceler. onun verilerini bir ahlak ve kurallar bütünüymüşcesine okuyamazsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar