apartman sakinlerini itici yapan detaylar

gecenin bi yarısı gürültü yapmaya devam etmek.
yerli yersiz elektrik süpürgesini çalıştırıp kesintisiz olarak minimum 3 maksimum 6 saat boyunca ev süpürmek.
devamını gör...
bazı bazı sakinliklerini koruyamamaları.

evde çok hızlı adımlarla yürüyorsunuz ama, odaların kapılarını kapamadan yaşasanız olmaz mı, ne kadar çok çöpünüz oluyor sizin ama dediklerinde sizin sakinliğinizi koruyabilmeniz ama, üç beş arkadaşınız geldiğinde onların koruyamaması. baya bildiğin sizi pataklamak için kapıya dayanmaları.
devamını gör...
evde küçük çocuklar varsa, apartman içerisinde karıştırılan her halttan sizi sorumlu tutmaları. "sizin çocuklar yine dış kapıyı açık bırakmış." gibi söylemlerle zilinizi sık sık çalmaları.
devamını gör...
alt kat koşularının ailece psikolojik problemli olması.
her gün bağırış çağırış kavga gürültünün eksik olmaması
ve bu iticiliğin getirisi de şu oluyor ki : sadece evin ilkokula giden minik kızcağızına acıyıp diğerlerini öldürme isteğil!..
devamını gör...
nasıl da atlamışlar. direk olarak öğrenci olmaları. yani gürültü yapmaları, eve giren çıkan bunlar mevzu değil. sadece üniversitenin ilgili bölümünde aktif olarak öğrenci olmaları yeterli. üstelik derse gitmeseler de olur. bir gün öğrenciler olarak ayaklanıp şehri işgal edersek şaşırmasınlar.

en ufak çocuk gürültüsünde üst katı basıp, şikayete gitmek. apartmanda milletin evine gelip gidenleri didikleyip, asansörde karşılaşınca imalı imalı laf sokup arkadaşlar giren çıkan bellisiz apartmana diyeceğim. ev ararlarken aile misiniz siz diye soracağım. falan filan atarlanacağm işte o kadar. çok kızdım
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar