apom izindeyiz

bu milletin başına terör örgütünü yeniden musallat eden, çözüm süreci diye sınırda teröristleri davullarla zurnalarla karşılayan, portatif mahkemelerle beraat kararları veren kendini bilmezlerin sloganıdır.
chp'ye bu işi yıkmaya çalışanları gördükçe sinirden ölüyorum.
biraz utanma olmalı insanda..
devamını gör...
zaten havaalanına da kürt bayrağını chp çekti.

az başka haber kanalları izleyin la, hep a haber izliyorsunız. adamlar zihinlere hakaret ediyor resmen, yazık etmeyin kendinize.*

bu arada, o beynin kafatasının içinde sıkılmıyor mu?
devamını gör...
tarafsız bir gözle bakarsak, üstteki 3 entrye de hak vermemek elde değil. biri pkk'lıları davul zurnayla karşıladı, öbürü pkk'nın partisine oylarının % 20'sini vererek adeta teröristlere can suyu oldu.
alın birini, vurun ötekine!
devamını gör...
sayın öcalanı hitap şekli, öcalan yaşatmayı seçti demeyi slogan haline getiren, sünnetli çocuk karşılar gibi terörist karşılayan, şerefli türk askerini sanık, bebek katilinin eniklerini tanık yapanların yeni şiarıdır.

pek sevdikleri üstadlarının da dediği gibi, "armut deyip geçme, ilk hecesi herkeste yok!"
devamını gör...
yani tamam cozum surece les gibi bi durum kesinlikle de bu chpdeki ben tertemizim durumuna da hastayim*

hayir akp bu naneyi yedi simdi dusman ilan etti chp su anda hala pkkya terorist diyemiyor. secimlere beraber gir, beraber iyi salladik de poz ver, terorist cenazelerine vekillerin gitsin sonra omo okp. tamam akp eyvallah da sen?
devamını gör...
esin kaynağı olan tümce düşünüldüğünde, silinmesi gereken başlık.

apo şerefsizini, babası belirsizini, pkksını, destekleyenleri, destekleyenleri destekleyenleri.....temizlemek icap eder.

bu konuda özellikle, eğer bir ahiret ve verilecek hesap varsa, fetö müdür nedir, hani o teröristleri vurdurmayan, geniş çaplı operasyon diye haberler sallayan, ırağın dağlarına mermi harcayan subay ve komutan müsveddelerini orduya sokanlar. balyozdu ergenekondu olmayan şeyler uydurarak onurlu şerefli altın gibi subayların intiharlarına sebep olan, orduyu göçerten gözoğlanları..o şehitlerin iki eli yakanızda olacak.


kimse muhalifler reçete üretmiyor diye zırlamasın, bahanelere sarılmasın. her sorunun liyakatli ve mantıklı çözümü söyleniyor; at gözlükleri öyle kaynamış ki bazılarının kafasına, ha sanskritçe konuşmuşsun ha böyle..bazısı da zaten bu işlerden nemalandığı için sana "aa teröröist..oo fötücümüsün...aaaaben mağdurum benim bacıma tekme attılar böhüü"..dedikten sonra gemisini yüzdürmeye devam ediyor. zihniyet olarak egemenden o kadar uzak olduğu halde en ateşli savunuculuklarını yapan o kadar çok tüccar var ki..
devamını gör...
ırak kürt bölgesel yönetimi bayrağının göndere çekilmesi ve atatürk apo posterlerinin yan yana mitinglerde açılması olayları rezilliktir. kimse kimseyi kandırmasın.

4 kişilik aileden 1 kişinin hdp`ye oy vermesi, arkasını pyd`ye ypg`ye yaslayanlarla bir olma rezilliği ise hala devam etmektedir.
devamını gör...
meydanlarda kuranı elinde sallayarak miting yapanlar yerine kuranı okuyarak, kuranın öğütlediği gibi aklını kullanıp kuran hükümlerini uygulayacak bir sistem gelmediği sürece böyle al birini vur ötekine olayları ile daha çok karşılaşırız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar