araba ittirirken sevilen kızla karşılaşmak

4 5 arkadaş doğan görünümlü şahin'i yeniden uçurmak için espriler ve kahkahalar eşliğinde " mehaleaeeae olum itin la mehaele" diyerek aracı ittirirken, aşık o fettan bakışlı maşuk ile karşılaşır. artık geri dönüş yoktur, artık bir tırto olunmuştur ve değil doğan görünümlü şahini; dünyayı bile kurtarsa artık fayda etmeyecektir.
devamını gör...
eğer tek başınıza ittiriyor ve sahiden de işe yarıyorsanız, hem sarfettiğiniz kuvvet hem de utanç dolayısıyla şakaklarınızdan inen her ter damlası size yol-su-elektrik olarak dönecektir.

tabi kızımız anadolu toprağından ise; zira bu toprağın kadınının emek insanına zaafı vardır, merhamet edene kredisi sonsuzdur, yardımsevere açar gönlünü!

yerseniz...
devamını gör...
ayy inanmıyorum, bu sen misin cidden temalı bakışa maruz kaldıysa vah o gence vah denilesi durumdur. bir de bunun araba ittiren kızla erkeğin karşılaşmasını düşünün. 'seninle beraber ömür boyu araba ittirelim mi' edebiyatı yakındır. kapat kamerayı kamil, film koptu...
devamını gör...
yokuş yukarı araba ittirirken karşılaşınca ittirmeyi bırakırsın ve araba geri geri gelmek suretiyle üzerinden geçer. sevdalar başka bahara kalır.
devamını gör...
ben bunun farklı versiyonunu pazarda yaşadım. pazarda çamaşır satarken sansasyon olsun diye tahtanın üstüne çıkıp, malları elinde tutarak bağırırsın. ben de bizim semt pazarında elimde paçalı donla bağırırken ilkokulda platonik olarak sevdiğim kızı görmüştüm. bana bakıp gülmüştü. ben de ona gülmüştüm. daha sonra bu konuyu hiç konuşmamıştık. sonrasında bizim evin oradaki pazarlara bir daha da gitmemiştim. çocukluk işte.
devamını gör...
gs uefa şampiyonu olduğunda araba bozulmuştu. meydan da arabayı itmek zorunda kaldık. tüm memleket de oradaydı. muhtemelen sevdiğim kızda görmüştür. bir sıkıntı görmedim ama bir el atsa iyi olurdu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar