araba

mustafa sandal'in belki de en taninan kliplerinden birisi. bence oldukca basarili bir klip, sarki da hic fena degil. zamaninda insanlarin, ozellikle ergenlerinden dilinden dusmeyen bir sarki olmustur.
devamını gör...
otomobille karıştırıldığı olur, yanlıştır. nitekim otomobil, kendi başına hareket eden nesnelere verilen isimdir ve hiçbir duygusallığı yoktur. fakat araba öyle mi ya? siz neyseniz arabanız da odur. eğer ki siz kendinizi seksi hissediyorsanız arabanız da seksidir. siz bir trafik canavarıysanız taş gibi bir chevy'e sahipsinizdir. bir nevi arabalar benliğimizin ve egolarımızın vücut bulmuş halidir. kendimizi ifade etme ihtiyacımız vardır, bunu da arabalar üzerinden yaparız. ve ruhu olan bir arabayı gördüğünüzde tanımamanız imkansızdır. arabayı sadece ürün olarak gören insanlar bu duyguyu yadırgamanın aksine saygı göstermelidir.
devamını gör...
erkek için bir tutkudur. içgüdülerimiz onun at olduğunu söyler durur. erkek, dört tekerlekli bu aracın markası ne olursa olsun motor sesini duymak ister. gaza basıldığında egzozdan çıkanı görmek ister. içten dışarı doğru duman bırakmak hoşumuza gidiyor. sigara gibi. bu laf da lastik gibi fazla çekmeyin öte beriye.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar