olaya farklı bir açıdan bakmaktır. utangaç, çekingen erkeğimiz teknolojiyi kullanarak son ses müzikle mahalle mahalle dolaşır. dolaşır ki bir gün hayatının premsesine denk gelsin ve ömür boyu mutlu mesut olsunlar!

arabadaki diğer erkekler ise arkadaşlarına bu izdivaç macerasında yardımcı olurlar ve sabırla sıranın kendine gelmesini beklerler!
devamını gör...
farklı bir modeline yıllar yıllar önce rastladığım insandır. efendim anadolu’nun güzide bir ilçesinde siyah arabalı, camlarına film taktırmış bir beyfendi yaşardı. kendisini hiç görmedim. hatta etrafımdaki hiç kimse görmedi. ama bu beyfendi ne zaman sokağa çıksak enteresan bir şekilde arabası ile arkamızda belirir, turlar, döner gideceğimiz yere kadar ulaştırdı. hiçbirimizle iletişime geçmedi. bilmem kimin oğluymuş diye duyduk o kadar. aslında bir yandan da güvenceydi kendisi, yalnız bir yere gidecek olsam geç saatte hiç korkmazdım nasıl olsa bi yerden çıkar eşlik ederdi. bu özelliği bir bana da özgü değildi. hepimize nasıl yetişirdi nasıl bir işsizlik içindeydi orası hala muamma.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar