arda turan

#spor  #özgürler 

futboluna diyecek sözüm olmayan bir aralar hem futbolcu hrmde karakter olarak çok sevdiğim gs-fb debisi sonrası terbiyesinden şüphe ettiğim türk futbolunun en iyi isimlerinden biri
devamını gör...
neden sürekli sırıttığını anlayamadığım yetenekli futbolcu.zira bencileyin ön dişleri büyük ve yakışmıyo.dün emre belözoğluyla ikisinin görüntüleri hakkaten ilginçti.
devamını gör...
biraz şaşı olduğunu kabul eden lakin bunu alaylı şekilde anlatarak daha da hayran bıraktan oyuncu.
bir röportajından
not:arda euro 2008 de hırvatistan maçında sarı kart gördüğü için cezalı duruma düşmüş ve almanya maçını tribünden izlemiştir.
g: gazeteci
a: arda

g: hakemle tribünde karşılaşınca ne oldu
a: göz göz geldik o kadar
g: sen imalı imalı mı baktın
a: hayır, ben şaşıyım ya biraz. ters ters bakamıyorum(gülüşmeler)
devamını gör...
arda hava gazıdır fatih terimin torpiliyle milli takıma giren babaeskiye yakın havsalı baba ve annesinin trakyadan nasıl böyle bir çocuk çıktı diye düşünmeme sebep olan sevmesemde futbolu hava gazı olsada hemşeri olduğum için eh işte oynasın dediğim galatasarayın 1,55 lik sol açığıdır sağ ayağı olmasına ramen soldan gelip sağa çekmekten başka bir yeteneği olmamasına ramen süper ligde ve milli takımda oynamaktadır ardanın boş topçu olduğu herkes tarafından bilinmesine ramen ülkemizde torpil her alanda kendini göstermektedir tuncay 10 tane arda eder değimini kullandığımızda yanılmayacağımız sporcudur.
devamını gör...
bu yıl galatasarayı izlememdeki en büyük etken. sürekli topun ayağına gitmesini istediğim süper yetenek zevk veren futboluyla herkesimden insanın alkışlaması gereken kişi. "yakında dötü kalkar" diyenlere "al " diyen futbolcu. futboluna sürekli birşeyler katan fakat kişiliğinden henüz birşey kaybetmemiş değerli oyuncu.galatasaray manyağı, ha bi de çok sempatiktir ardacan.( can galatasarayın genç oyuncularının isimlerinin bir ekidir içimden geldi)
devamını gör...
01.04.2009 türkiye-ispanya maçında iyi futbolu ibrahim üzülmeze engel olmaya yetmemiş eğlenceli olduğunu öğrendiğimiz futbolcu insanı.
devamını gör...
yetenekli olmasına rağmen defansif yönü zayıftır,çabuk yorulur.karşısında iyi bir savunmacı olduğunda kesinlikle durdurulabilir bir oyuncu. ilerde üst düzey bir avrupa takımından teklif alabilir mi merakla beklenendir. kendisini geliştirmesi şart.
devamını gör...
kız arkadaşlarının isimleriyle şaşıtmıştır beni. özellikle mi yapıyor anlamıyorum ama magazin haberlerinden aldığım bilgiye göre 3 kızla anılmıştır adları:


nazlı yazıcı
nazlı öztürk
paris hilton (taraftarın yakıştırması)
devamını gör...
basit bir tanımla topcu diyemeyiz .. cunku sahada toptan fazlasini oynar . atar attirir . en onemlisi de herkes icini rahat tutsun ki simarmaz . ilerleyisine emin adimlarla devam et arda biz seni turkiyeden cikip ingiltere * ispanya * gibi liglerde kumede kalma mucadelesi verirken gormek istemiyoruz . cunku sen her zaman en iyisi oldun en iyisinde oynadın en iyisi icin oynadin . digerlerinden farkinda iste bu !
devamını gör...
unutulmaması gereken tavırlarından birisi de çek cumhuriyetini yendiğimiz o muhteşe maçtan sonra ortaya çıkmış futbolcudur. muhabir arda ya:

- arda. şimdi kutlama yapma zamanı. şimdi eğlenme zamanı. bu büyük zaferin ardından bu gece ne yapacaksın arda

dediğinde :

- åžimdi Allaha şükür zamanı. Allaha şükredeceğim

diyebilmiş insandır. bravodur kendisine.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar