arka sokaklar

#sinema/tv 

olayların daha ilk sahnesinden sonucunu tahmin edebileceğiniz, bir ipucu yakalındığında olayların gidişatını anında çözen ve bunu onaylatan süper zeki polislere ait günümüz polisiye dizisi...
devamını gör...
son bölümünde uyuşturucu kaçakçılarının elinde ''zaman'' gazetesi bulunması ve parola niyetine ''samanyolu'' kullanmalarının tesadüf
olmadığını düşündüğüm dizi.*
devamını gör...
saçma bir http://dizi.bi kere en başta bir polisiye dizide olması gereken kurgu yok.o olmayınca oyuncular ne kadar iyi olursa olsun herşey kötü.senaryo tek bölümlük.olaylar 2-3 günde başlıyor bitiyor.
devamını gör...
koca istanbulda bunlardan başka polis yokmu lan dedirtmiştir bana her olaya bunlar koşuyor yazık gariplerime öbür polislerde kolay yoldan geçiniyolar nede olsa rıza baba ve ekipi var Allah Allah yahu....
devamını gör...
efendim adamlar her blüm istanbulu yeniden fethediyor. bütün istanbul 6-7 kişiden aman diliyor. yapmayın arkadaşlar yapmayın. kara muratla dalga geçerken bu devirde böyle şeylere pirim vermeyin. gerçekçi olun biraz.
devamını gör...
türk polisinin yaşam şartları ve şekliyle uzaktan yakından , öteden beriden alakası olmayan dizi. kampüsüsten dizisinde ki öğrenciler ne kadar bizim öğrenciliğimize benziyorsa işte bu polislerde o kadar bizim polislere benziyor.
devamını gör...
şu ana kadar hiçbir yerde hakkında olumlu bir yorum okumadığım ve duymadığım herkesin eleştirdiği ama her ne hikmetse senelerdir yayınlanmaya devam edilen dizi.

herkes eleştiriyorsa kim izliyor, izleyen yoksa niye hala yayınlanıyor, yayınlanıyorsa demek ki izleyen çok, izleyen çoksa niye hiç yok...
insanın beyninde aha böyle bir kısır döngü oluşturan dizi.

not: o kötüleyenlerin hepsi de kanal değişirken görünce takılıyorlar ve izliyorlar. kimse "ben sadece baktım hele noluyor" ayağına yatmasın. ben de izliyorum çünkü ama görürsem özellikle beklemiyorum pazartesi akşamlarını. * * *
devamını gör...
an itibariyle yine başlayan başımın belası...allahım bizi bunlarla sınama, yalvarırım yapma artık bunu. amin.

edit : hemi de yeni bölümmüş lan...
devamını gör...
bu akşamki bölümünde karakolda işkencenin topluma nasıl sevdirileceğinin adeta şovunu yapan dizi filmdir.
devamını gör...
vatan caddesindeki emniyet müdürlüğünü gösterirken kapıdaki polislerin değişmediği değiştirilmediği tek dizi *
devamını gör...
bütün figürasyonu aynı kişinin seslendirdiği dizi.herhangi bir bölümünü izledikten sonra bünyeden istemdışı şu cümle duyulabilir.
-csi ny'nin mac taylor'ını,the closer'ın brenda keigh johnson'unu severşm ama,arka sokakların rıza baba'sı ben deli ediyor.
devamını gör...
2 saattir kayip olan kiz icin seferber olan insanlarla dolu polis dizisi tahminimce.ama kayip birini aramaya 24 saat gecmeden baslamiyor yurdum polisi diye biliyorduk biz.
devamını gör...
mükemmel bir ekibe sahip olan dizi. rol icabı ekip hayretler içerisinde bırakıyor izleyenleri. dkkatlerden kaçmayan bir olay daha var ki, nerede bir vukuat olsa bunlar hep oraya yakın yerlerde devriye atıyorlar anasını satayım. artık yemiyoruz bu numaraları. vadi de polis aptal, bu dizide ise mafya aptal. güzel ülkemizin dizilerinden bir cacık olmuyor ne yazık ki. sinema sektörüne atılsalar ne güzel olur.
devamını gör...
ne yalan diyeğim hüsnü'ye yarılmadım değil. bazı yerleri faso fiso ama hüsnü'ye katılıyorum. gülmekten tabi.
devamını gör...
yanılmıyorsam 5. sezonu ile yakında tekrar ekranları zaptedecek dizimsi. fragmanda gördüm başroldeki bütün polisler hallediliyordu. umarız hepsi ölür,bizde kurtuluruz. *
devamını gör...
yönetmenliğini ülkü erakalın' ın üstlendiği 1963 yapımı, bir sadri alışık filmi. başrollerinde neriman köksal, tanju gürsu, filiz akın, sadri alışık bulunmakta.
devamını gör...
kendi gününde en çok reytingi alan yapım. üzülerek söyluyorum tekrar yayını da ikinci olmuş.
devamını gör...
herşeyi tamam kötü de.. yıllardır çocuklar duymasın da oynayan selami yi her gördüğümde bu salak napıyo burda vurun kafasına alın rozetini diyorum vallahi. gitmiyo abi yapışmış adamın üstüne. her baktığımda bir eziklik pısırıklık görüyorum bağırıp çağırmasında bile.
devamını gör...
bu diziyi eleştirenleri dikkatle inceleyin genelde silik insanlar olduklarını göreceksiniz. ben şahsen bu diziyi çok severim. güzel ülkemizde ne kötülükler olduğunu hep bu diziden öğrendim ben. üstelik esprilerde çok komik. neredeyse yeni çocuklar duymasın kadar harika bir dizi.
devamını gör...
gazinoya düşmüş bir kadının, bir evlat yetiştirmek için gazino çevresinin çilesini çekmesinin hikayesini konu alan ve sadri alışık' ın '' nejat bey '' rolu il ne kadar buyuk bir oyuncu olduğunu kanıtlayan film. yönetmenliğini ülkü erakalın' ın üstlendiği 1963 yapımı, bir sadri alışık filmi. başrollerinde neriman köksal, tanju gürsu, filiz akın, sadri alışık bulunmakta.
devamını gör...
hızlı biçimde söylenen; yat yat yat yat, alın bunu alın alın bunuuu! emir kiplerinin en çok kullanılan söz öbekleri (ne sözü ne öbeği, bildiğin ikileme bu!) olduğu dizi.
devamını gör...
bu zamana kadar başlığı açılmamış hayret.

an itibariyle sezon finali yayınlanan dizi. ne leyla ile mecnun, ne survivor ne de ezel. açtım bunu izliyorum. süper. *

...

sezon finali diyor bir de ya. önümüzdeki sezon yine kafa ütülemeye devam edecekler yani.
devamını gör...
kurtlar vadisi bir bu iki.. kaçıncı sezon artık bilinmemekte.. oyuncular giriyor çıkıyor eksilere dönülüyor falan...
devamını gör...
izlediğini söyleyene şahit olmadığım için rating ölçümlerinin gerçeği yansıtmadığına tamamen inandığım dizidir.
devamını gör...
kameramanlığa başlayacaksanız ideal dizidir. şöyle ki diyelim ki işe başvurdunuz:
-abi ben bu dizide kameramanlık yapacam ama acemiyim
-takma kafana zaten kamerayı sallayıp duracaksın olay bu kadar bu kadar basit.
devamını gör...
şu an yayınlanan bölümünde iki de bir islam inanç esaslarını sorgulayan ve/veya aşağılayan diyalogların geçtiği dandirik türk dizisi.
devamını gör...
oynak kamera açıları nedeniyle ciddi göz sorunlarına neden olduğunu düşündüğüm tv nin en berbat serilerinden.blair witch de bu kadar ağrımamıştı bu güzel gözler.
devamını gör...
aynı pilavı bin kere ısıtıp usanmadan seyirci önüne koyuyolar. hadi seyirci izliyo, siz sıkılmıyor musunuz bu kadar samimiyetsiz ucuz gerçek dışı dizi çekmeye yahu? şevket çoruha acıyorum gerçekten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar