armutlu tatil köyü

ihlas grubuna ait 5 yıldızlı tatil köyü. ihlas pazarlamadan alışŸverişŸ yapanları geziye götürüyoruz diyerek götürürler, sonradan anlarsınız ki amaçları devremülk satmaktır, bir daha paçayı kurtaramazsınız. tatil köyü gerçekten güzeldir ama pazarlama mantıkları berbattır.
devamını gör...
tatil köyü içerisinde bir yerden bir yere gitmek zahmetlidir. denize gitmek istesen bi ton yol. yürüyerek gitsen uzun sürer, site içi servisler beklenir.
onun dışında havuz için para almaları saçmadır, bunu bir hizmet olarak sunmaları gerekir.
kazık markadır kısaca. kalitesi de tartışılır.
devamını gör...
bu tatil köy'ünün radyolarda zırt pırt çıkan reklamının müziğine, tarzına bir gıcık oluyordum ki... hele söyleyen elemanın armutlu derken o r'leri yuvarlayışı... mazlumu getirin bana!
devamını gör...
wıreless internet için saatlik 1 ytl talep etmişlerdi... bende adam kazıklamanın zirvesini gördüğüm için saygıyla önlerinde eğilmiş ve ortamdan koşarak uzaklaşmıştım...
devamını gör...
kışın çok güzel olan bir tatil mekanıdır. karların her tarafı sarması ayrı bir güzellik sağlar. hele hele bir de karlar erimeye, çimenler yuzunu göstermeye başlamışsa tadından yenmez.bu tatil köyünün kaydıraklı havuzu tek geçilesi, sahildeki kayalarında kitap okuması özlenilesi, atv parkurunda gerçekleşen turu ise unutulmazıdır.
devamını gör...
kayıt yaptırabilek için aile olma şartı arayan tatil köyü.
demek ki neymiş?
arkadaşlarla gidip 3 gün kafa dinlemek istiyorsak başka bi mekan bulmalıymışız kendimize.
yakında kapıya ''velisiz girilmez'' diye tabela asarsalar hiç şaşırmam.
devamını gör...
öncelikle "5 yıldızlı tatil köyü" falan olmayan, yatacak yer hariç her şeyden* ekstra para alınan, yaz aylarında yoğunluktan bırakın plaja inmeyi, sokaklarda yürümenin bile imkansız hale geldiği bildiğin devre mülk şeysi.
devamını gör...
bütün bu yazılan gerçekler haricinde ailenle gidebileceğin tek uygun yer olması sebebiyle bu olumsuzluklara da katlandığımız bizim için tek tatil yeri. erkekler lütfen bayanları da düşünün.
devamını gör...
yazın sahili, çarşısı tam bir bodrum, antalya, vs türü yerlerdeki tatilciler gibi yarı çıplaklarla doludur.

sadece bayanlara ait sahil varken erkeklerin böyle bir hakkı yoktur, karma plaj vardır, onda da bi dünya bikinili bayan cirit atmaktadır.

mükemmel bir işletme sistemi vardır, inanılmaz para kazanmaktadırlar işletmeden.

jipe binen türbanlılardan çok sayıda barındırmaktadır.

eğer yaz dönemindeyse yeriniz, zırt pırt sizi arayıp rahatsız ederler, "aman gelmeyin de yerinizi fahiş bir fiyata bir müslüman kardeşimize iteleyelim" derler, ya da demek isterler de diyemezler.

maalesef ki alternatif tatil yeri sayısı az olduğu için seve seve olmasa da gidiliyor hala.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar