artı oy vermekten hoşlanılan yazar

ne yazıktır ki çoğu zaman sözlükte muhabbetinin olduğu, en azından bir kaç defa selamlaşmış olduğun yazarlar olarak listelenir bu. biraz da sevgi kelebekliğine kaçar ki, oylama konusunda pek adil olduğu söylenemez. problem, sözlükteki yazar sayısının azlığından da kaynaklanıyor olabilir. fakat bazen süper bir tanım sırf yazar kişisinin çevresinin geniş olmamasından dolayı arka planda kalabilir, kalıyor.

sözlükteki oylamama sorunuyla paralel bir durumdur aynı zamanda.

naber yazsa dahi oy veririm düşüncesinde olduğunuz yazarlar tabii ki olacaktır, anormal değildir.

fakat * doğru olan yöntem, yazara göre değil tanıma göre oylama yapılmasıdır. böyle olduğu sürece bir süre sonra her tanıma bir şekilde oy vererek geri dönüşü sağlayabilirsiniz.

oy vermekten artı ve eksi butonunu aşındırmış bir yazar olarak bunu savunmam ne kadar doğru bilemiyorum lakin oylamayı yazar değil, tanım özelinde değerlendirmenin daha objektif olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
(bkz: trequartista)'nın dediği gibi yazara değil, yazıya oy vermek adalet ölçüsüdür.

yazarın her yazdığına -katılmasan bile- oy vermek karakterini hayranlık duygusuna esir vermek, bir nevi kişiliksizleşmektir.
devamını gör...
genellikle ya uzun ve mantıklı, ya uzun ve duygu yüklü ya da uzun/kısa ve esprili yazar.. özetle esas kaliteli tanımdır, körü körüne bir yazar fetişi değildir. fakat takip de önemli elbet.
devamını gör...
uzun tanım yazmayan* tanımlarında komiklikler çeşitli mizah denemeleri olan,doğa, tabiat, Allah sevgisi,peygamber ve evliya hayatı gibi konularda tanımlar giren,ilginç bilgiler veren*siyasi konularda, pc başında dünyayı kurtarıyorumuş gibi tribe girerek, koca ekranı kaplayacak uzunluklarda yazı yazmayan ve tanımlarında konu çeşitliliği olan yazar en sevdiğim yazar ve artıyı büyük bir zevkle bastığım yazardır.
devamını gör...
espri yeteneği ile gülümseten yazar.
objektifi ile gönlümüzü şenlendiren yazar.
bol bol replik kullanan .
kendi halinde olan.
samimiyetine inanılan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar