geleceğe dair kurulan tüm hayallerin yerle bir olması, pembe panjurlu evin kaçak olduğu gerekçesiyle belediye tarafından yıkılması gibidir. üzülürsün ve kaybettiğin hayallerinle kalırsın.

seneler önce başıma gelmişti. ben daha ilkokul bebesiyim. bizim mahallede bir abla** var liseli ve çok güzel. mahalledeki tüm yaşıtlarımla beraber ben de onunla gelecek hayalleri kuruyorum. evet çok sayıda kişiyiz ve hepimiz ona hastayız. zaman zaman kapışıyoruz en iyimiz onu alacak vs diyerek. en uzunları olarak zaman zaman diğerlerini dövüyorum. kazanan ben olduğuma göre en yakın kişi benim onunla evlenmek adına. her neyse. yine bir gün o abla geçiyor bizim maç yaptığımız yerden. diğerlerine çekilin oğlum dedim. topu aldım ayağıma şov yapacam güya. ayağımda bir kaç kez sektirip vurdum topa. top direkt gidip ablanın kafasına çarptı ve kızdı abla. özür diledim ama bir daha olmasın filan dedi. ve o an yıkıldı tüm hayallerim. olay esnasında bana gülen arkadaşlar vardı. abla gidince onlara dalıp hıncımı aldım.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
devamını gör...
ilkokulda yüzüme isabet eden basket topu vesilesiyle baş ağrısının yanında şarıl şarıl kanayan bir burunla herkesin ortasında yardım bekleyerek kalakaldığım anımı canlandıran başlık.

acaba dedirtmeyin bana, ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi çünkü o sırada. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar