arya stark

westeros evreninin kuzeyinin çetin ceviz hanedanı "stark"ların neredeyse tüm özelliklerini taşıyan minik kız; hattâ eddard stark'ın karakterine en çok benzeyen çocuğu da diyebiliriz. ama umarız onun kadar iyi niyetli ve tedbirsiz olmaz da kök söktürür ailesini darmadağın edenlere. ikinci kitap * itibarıyla epey güç koşullarda veriyor hayatta kalma mücadelesini, daha da zor günler geçirecek gibi. tabii bu zorlukların karakterini daha bir sağlamlaştıracağı da âşikâr. destanın ilerleyen kısımlarında türlü değişimler geçirecekmiş ama, biz onu her hâliyle severiz eminim.
devamını gör...
stark klanının erkek fatması, feministi, asi kızı. 2.sezon'daki görüntüsü, imajı hakkında konuşmuş. böylece gerçek hayatta da gayet sevimli, yanakları sıkılası bi insan olduğunu anlamış oldum. http://tinyurl.com/c8kzhr2
devamını gör...
karizmatik ve filozof bir kılıç hocasına sahipti. umuyoruz ki ondan çok şey öğrenmiştir ve iğneyi çuvaldız yapar düşmanlara sallarken.
devamını gör...
ustası syro'dan öğrendiklerini hiç unutmamakta ve fırsatını bulduğunda uygulamaktadır. ilk leşini, abisi jon snow'dan öğrendiği teknikle yere sermişse de, daha sonra nehirova dolaylarında lannisterlar'ın gerçekleştirdiği baskında leşlerini ustasından öğrendiği gibi sermiştir yere. bu baskında pek çok da yaralaması vardır. joffrey baratheon'un kafasını, jon kesmeyecekse, arya kessin isterim.
devamını gör...
--! spoiler !--

serinin kitaplarını okuyan insanlarının gelecekte türk filmi misali kör olduğu vaadinde bulunduğu dizinin en sevilesi karakteridir.tam bir babasının kızıdır.

--! spoiler !--
devamını gör...
benim dizide en sesvimli karakterim diyebilirim...aslında khalesi listede baştaydı ama sağolsun khal drogo öyle şeyler yaptı sevimli sarı saçlı kızımıza pek sevimli bir yanı değil de oldukça acınası bir yanı kaldı
devamını gör...
tüm kardeşlerine taş çıkarıyor maş. diğer 4 kardeşinin zekasını toplasan bir arya etmez.
devamını gör...
hızla kilo alması beni korkutuyor. dikkat et biraz yediklerine yaa... gözünün yaşına bakmaz senaristler, öldürüverirler valla.
devamını gör...
kendisine serinin dördüncü bölümünde
bahtsız stark dememize sebep olmuştur. ölenler kurtulup gittiler. kalan starklardan biri yatalak olmuştu zaten. bir diğeride kör oldu iyimi?
devamını gör...
küçük yaşta anasız babasız kalmış, çok çileler çekmiş bir yavrucağımız. nitekim artık küçük değildir. geleceğin katillerinden.
devamını gör...
--- alıntı ---

arya bu gidişle hanesinin sözünü "siz vurursunuz dikiş atarlar ben vururum üzerine toprak atarlar" olarak değiştirecek

--- alıntı ---
devamını gör...
dizinin ilk bölümünden bu yana hep bir atılım beklenen karakter. lakin o fizikle pek de mümkün görünmüyor.
devamını gör...
o yüz değiştirenlere veda ederken '' başlarım sizin dininize de kurallarınıza da '' demiş postayı koymuştur. para karşılığı suikast düzenliyorlar sonra bir dini bir ibadet vari havalar. arkandayız kardeşim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar