asıl bu muhalefete kek denir

kek muhabbetini ortaya atan cumhurbaşkanından yeni bir kek muhabbeti. muhalefeti kek olarak tanımladı.

"bu dizel veya benzinli olmayacak bay kemal, bay muharrem. bunlar elektrik, bununla çalışacak. bizim 146 projemizden sadece biri olan millet kıraathanelerinin içindeki keklere takılmışlar, onun peşinden gidiyor. asıl kek işte bunlara denir. onun için ben diyorum ki artık bu kadar geyik yeter."

açıklama
devamını gör...
koca memleket 4chan ergenleri gibi kek, topkek diye diye dolanıyor. 2016 başkanlık seçimlerinde amerikalılarla fazla dalga geçtik herhalde, ondan bunlar yaşanıyor.
devamını gör...
(bkz: t a m a m)
vizyonsuzluğuna da tamam.
mitinglerinin yarısında parktan bahçeden kekten beleş çaydan bahsediyorsun sonra bozuluyorsun.
ama bozuluyorsan oynamayalım.
devamını gör...
ramazan ayında yemek muhabbetinden seçim propagandası yapmak da bir taktik icabı herhalde. bir kek furyasıdır gidiyor. kimse de temel meseleler dururken neden kek börek olaylarına giriyorsunuz demiyor.
yıllar önce sanırım seksenli yıllarda erdal inönü'nün buna benzer bir limon kampanyası vardı. o dönem iktidarda olan anap'ın neden olduğu hayat pahalılığını kastederek vatandaşa "limon gibi sıkılmaya gücünüz var mı" diye sorarak meydanlarda limon sıkıyordu. bu propaganda tarzı inönü'nün partisi shp'nin oylarını iki katına çıkarmıştı.
şimdi tarih tekerrürden ibarettir sözünü mü test ediyorlar bilemedim altan. bayramdan sonra meydanlarda kek yenmeye de başlanırsa kesin emin olacağım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar