asım gültekin

birçok dergide yazarlık ve daha üst mevkilerde bulunan ayrıca cafcaf dergisinin de editörü olan güzide kişilik.lisede iken* bi sene bizim dersimize de girmişti. pek değerini bilemedik sonradan anladık etrafınca çok sevildiğini, tabi biz de severdik kendisini.
sonuç olarak tam kafa adam. muhabbet edilecek türden, çok da yardımsever, valla bak ingilizcede hayatımın notunu almıştım onun sayesinde *
devamını gör...
bir adı da mustafadır. gayretlidir. iki çocuk babası amasyalı nam-ı değer asım hocanın hayatı dergilerde yazmak ve dergi çıkarmakla geçer. son olarak cafcaf'ın genel yayın yönetmenliğini de yapmaktadır.
devamını gör...
cafcaf genel yayın yönetmenidir.

cafcaf temsilcileri mail grubuna hergün yazmaktadır.

normalde çok şeker bir adamdır, yalnız beni gruptan çıkartın diyenleri gördükçe cinnet geçirmektedir.
devamını gör...
islami camiada kime sorsanız onu tanır ve herkes ondan bahsederken "bizim asım" diye bahseder. asım gültekin her yerdedir sosyolog bu adamı araştırmalı ve gençlerde asım gültekin'in hayatın ve zamanın sırrını nasıl çözdüğünü öğrenmelidirler.
devamını gör...
asım abi'yi islami camianın bütün dergilerinde sitelerinde görebilirsiniz. genç dergisi'nde yazıyor. haber5 yayın kurulunda, cafcaf'ın genel yayın yönetmeni. kaliteli bir insan.
devamını gör...
fatih kocamustafapaşa'daki hacı muharrem yurdu öğrencileri üzerinde hayat boyu sürecek olan derin etkiler bırakmıştır. liseden yeni çıkmış okuma kültürü pek gelişmemiş yüzlerce çömezi Sezai Karakoç, Erdem Beyazıt gibi gül yüzlü adamlarla tanıştırmıştır. Tüm talebelerine okumayı öğütler, popüler kültür araçlarından uzak tutar. beyaz haberler getirir. aşıkların ağlamaklı derdini dinler, derman dert babasıdır.
devamını gör...
değerli, kaliteli, samimi ve insanlar tarafından sevilen bir gönül adamıdır asım abi.
muhatabanı adam yerine koyması peygamberden aldığı güzel bir maharettir. bu sayede bir çok insan tarafından "bizim asım abi" olur.

kartalda evine gider gariban çayını içerdik.
küçüktük koşar yorulurduk. büyüdük artık koşmadan yoruluyoruz. herneyse asım abi iyi adamdır vesselam.
devamını gör...
abidir. herkesin asım abisidir.

örnek:

-akşam mustafa asım gültekin'le beraberdik, süper muhabbet vardı.
-o kim lan?
-asım abi oolum.
-yaw baştan söölesene be oolum, bizim asım abi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar