aslan burcu insanını ikna etme yolları

bu burç insanı kendini seviyor ve başkaları tarafından da sevilmeyi, ilgi odağı olmayı hayli önemsiyor. o yüzden onu, onunla ikna edebilirsiniz.

geçen gün kardeşime "eğer benimle gelirsen yol boyu senden konuşacağız" dedim. en başta sinirlendi. sırf bunu dedin diye gelmeyeceğim lafları etti. sonunda teklifim cazip gelmiş olmalı ki birlikte gittik. *
devamını gör...
kendinizi sevdirin. içinden gelmese de, aslında ikna olmasa da sizi sevdiği için yapacaktır. tolerans hakkınız ne kadar yüksekse o kadar çok şansınız var.
misal bi keresinde anneannem seviyor diye yaparsın aşkım izlemek zorunda kalmıştım. maruz kaldım desem daha doğru. ölüm gibi bir şeydi ama hiç kimse ölmedi.
devamını gör...
kendine güvenen varsa buyrun ikna etmenizi bekliyorum. çoluk çocuğu kandırmak kolay tabi. aslan burcu kandırmak kolay görünebilir ama kandırıldıgini anlarsa erdoğan gibi "kandırıldık" demez bilin yanı.
devamını gör...
havasındaysa, tatlı dille ve mantıklı bir gerekçeyle çok rahat ikna edebilirsiniz. haaa birde eğer size değer veriyorsa kırmamaya çalışır. ikna olmuş gibi de gösteriyor olabilir tabi. ama ben sonuca bakarım istediğim olmuş mu olmamış mı diye.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar