ata demirer

kendisini cok iyi yetistirmis, bir cok müzik aleti calabilen, konservatuarli komedyen. avrupa yakasi'ndan takip ettigimiz kadari ile evlere senliktir oyunculugu. stand-up lari da cok komiktir.
devamını gör...
avrupa yakasının bir bölümünde yaptığı şarkı bu aralar reklam filmlerinde kullanılmaktadır.

"fındıkkk fıstıııık oooof sensin fıstıııık oooooffff"
devamını gör...
şöyle bir hadisesi ekranlar karşısında cerayan etmiş olan zat-ı muhterem...

beyaz show da kaşınan kıza ayarı verip .öt üstü oturtmuş zekasına ve mizah anlayışına ayriyeten oyunculuğuna hayran kalınası insandır. adam gibi adamdır... beyaz show'daki kız,adamın zaafından yararlanıp illa seks hayatını deşmeye çalışmıştı,adam gayet sakin bir şekilde başından savmak istemişti şöyle dedi;

kız;

- sevgilin var mı ata?

ata;

-hayır yok eda'cım...

kız tekrar kaşıntıdan duramayıp ısrarcı bir tavırla ve de kaşar bir ses tonuyla;

-niye yok? ııııı seni seni yoksa göbekten ötürü bir problem mi yaşıyorsun seninle cinsel savaş yaşayacak kız bulamıyor musun? ha? ata yoksa horoz ötmüyor mu? hadi be anlat? edasında sorunca ata'da doğal olarak lafı gediğine oturtup şu nağmeleri saydırdı;

-niye vercen mi? deyip olayı bitirdi.

adam sonuna kadar haklıydı ve gafta değildi.. gaf bilmeden söylenen bir sözdür.. o ise bilinçli söylenmişti.. sonuna kadar haklıydı.. herzaman kaşarlara hadlerini bilidirme taraftarıyımdır... ata,helal lan sana gözlerinden öpüyorum...*
devamını gör...
6 temmuz 1972 yılında bursa'da doğdu. 1991 yılında istanbul teknik üniversitesi devlet konservatuvarı türk müziği bölümü'nü kazandı. dormen tiyatrosu'nda 1995 yılında "komik para" adlı oyunla tiyatro sahnesinde kendini gösterdi. öğrencilik yıllarında aynı zamanda geceleri de barlarda çalışıyordu. ege kumpanya adı altında bir rembetiko orkestrası kurdu ve bu orkestra ile sahne çalışmaları yaptı.

23 åžubat 1998'de tek kişilik dev kadro gösterisi ile ilk kez leman kültür'de sahne aldı. bu stand up gösterisi ile adını duyursa da star tv'de yayınlanan korsan tv programı ve oynadığı karakterler ile iyice sivrildi. ama asıl çıkışını avrupa yakası adlı dizide yapmıştır.

oynadığı volkan karakteri ile dizinin izlenme rekorları kırmasına neden oldu. daha sonra dizide diğer oyunculardan hümeyra ile problem yaşadığından diziden ayrıldığı açıklandı.

neredesin firuze adlı sinema filminde 2 ayrı karakteri oynayan demirer vizontele tuuba filminde de rol aldı. son olarak eyvah eyvah adlı sinema filminde demet akbağ ile başrol oynamıştır.

*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar