şirk koşmaktadırlar. sorsan kalbin sahibi Allah'tir derler. ama Allah'i dusunmek yerine seyhlerini dusunur hayal ederler. kuran ne der? onlar otururken ataktayken yatarken Allah'i anarlar. seyhlerini degil.
birilerini elestirirken once kendinize bakin.
devamını gör...
rabıta sadece şeyhler için yoktur. rabıta-i mevt yani ölümü düşünmek de vardır. ayrıca rabıta eden insanlar rabıtasında önce rabbine nedamet getirir.

son olarak bu tarz dusunceye sahip insanlar, yani tasavvufu ve metodlarını reddeden insanlar,sağlıklı fikir üretemezler o yüzden bu tarz insanları kale almaktan kaçının bil hassa. adam senin elinde ki kaynağı zaten kabul etmiyor. bu insanla sağlıklı münazara yapamazsın. onu kabul ettirmek üzere tartismak beyhude bir çaba. bu tarz insanların basliklarina bile cevap vermeyin. beslenirler ve azarak yazmaya devam ederler. bu tarz insanları (halk dilindeki adini soylemeyeyim) iplemeyin.
devamını gör...
boş küme üzerinden tespit kasanları göstermiş gayrivaki olay.

kardeşim bir bitmediniz, ''atatürkçü değilse kesin şöyledir'' tanımlamalarından. türkiye toplam nüfusunun sadece yüzde 6'sı bir cemaat veya tarikata mensup. al sana kanıt, aşağıda.
bu yüzdeyle kesişen antikemalist sayısı azdır; hatta, antikemalistlerin kahir ekseriyetinin tarikat/cemaat mensubiyeti yoktur.

buradan

bu arada en büyük kitle fg cemaati ki son dönemde sizden çok atatürkçü takılıyor.
devamını gör...
rabıta, bağ kurmaktır. secdeye, rükuya varmak değil. siz önce atatürk büstüne karşı rükuya vardırdığınız çocukların hesabını verin.
kemalist öğretmenlerin genç zihinlerini putperestliğe alıştırdığı çocukların hesabını verin.
devamını gör...
metafizik
necm yıldız ilmi
ledün ilmi
ile ilgilidir..

bu konulara yabancı iseniz
olayı anlamanız oldukça zor..

şeytaniler bile
istidrac (şeytani keramet) gösterebilirken
veli kullarına Allah çok daha fazlasını vermiştir..

rabıta dediğiniz şey
işin binde biri bile değil..
devamını gör...
hadi rabıta şirk diyelim (ki asla değil sünnette ve kuranda çeşitleri hakkında uygulama mevcut siz sadece rabıtanın ne olduğunu bilmiyorsunuz! artı hadis sünnet kaynak değil diyene nasıl namaz kıldığını sorarım) biz en azından niyetten yırtarız inşallah derdimiz Allah rızası deriz ama derdi atası olan derdim atamın rızası deyince o kurtulur mu bilmem!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar