fasiştliğin, ideolojik yobazlığın, cehaletin, hatta barbarlığın vücut bulmuş hali...

ben bugün dokuzu beş geçe ayağa kalkmadım, hatta horul horul uyudum...

atatürk için ayağa kalkmayanın kendisiyim, ara beni bul...
kokona beni bulsun! yarın öbür gün bulamadığında canını yakarım!!!

devamını gör...
hakikaten insanı üstün varlık yapan olgunun imanı olmakla birlikte, necip bir insan olmak, edep kültürü geleneğinden gelen yurdum insanını bu kötü hale sokan düşünce ve inanışlar için, Allah teala hazretlerinden hidayet dilemekten başka bir sözümüz olamaz. hidayet bulursa küfür düzeni ve putlar için değil, islam için mücadele eden bir nefer haline gelirler. aksi halde cehenneme odun olmasının hiç kimseye bir faydası olmayacaktır.
devamını gör...
canım ülke o eski muz cumhuriyeti değil yalnız, sen zor yaparsın biraz onu. ama çok da muhteşem bir devlet değiliz ki o kart sesinle avaz avaz bağırarak nefret dili kullandığın ve insanları aleni tehdit ettiğin halde içeride değilsin... o günleri de görürüz inşallah...
devamını gör...
teyze başkanlığı kazandıklarında olabileceklerin fragmanını çekmiş sadece. ben teyzeye inanıyorum, yaparlar. daha önce de yaptılar malum. ama aramızda bunları unutanlar var. işte Allah bize hatırlatmak için bu tipleri konuşturuyor ama hala uyanamıyor bizim müslüman. inşallah namlunun soğuk demiri ensenizdeyken uyanmazsınız müslümanlar.
devamını gör...
kendi gibi düşünmeyen ve davranmayan insanlara aşırı kin besleyen faşist bir beynin hezeyanıdır.

ama teyze dürüstlüğü için tebriği hak ediyor. bu şekilde düşünen ve düşüncesini gizli tutan bir kitle mevcut. ve kendilerini saklıyorlar. ve asla bu düşünce tarzı dışına çıkmayacaklar. gücün kendilerine geçmesini bekliyorlar. yine imamoglu na oy veren ve bununla aşırı derecede övünen mütedeyyin kesim mensuplarını hatırladım. neyse.
devamını gör...
yüksek ihtimal ortamlarda da "tayyip ülkeyi kutuplaştırıyor" diyor aynı kişi. bunlarda suç yok gerçekten kemalizm dini böyle bir din onlarda gereklerini yerine getiriyorlar. istiyorlar ki herkes kemalist olsun istiyorlar ki bütün dünya atatürk ilke ve inkılapları isimli kitapları hatmetsin.

zararlı kafa bunlar. Allah bizden uzak etsin.
devamını gör...
ülkenin her cenahının yobaz dolu olduğunun bir başka kanıtı. bıktık, bıktık. ondan sonra vay efendim hayvana şiddet artıyor, çocuğa şiddet artıyor, kadına şiddet artıyor. evet artıyor çünkü şiddet dilde başlıyor, dilde. işte bu dilinizle artıyor şiddet. kadına, çocuğa, hayvana falan diye ayırmaksızın, şiddet artıyor ve ben bunu nasıl önlerim diye herkes kendi hesabını yapmazsa artmaya da devam edecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar