1. (Tematik)
bir cogito sözlük tespitidir. nerde atatürk hakkında daalga geçen sözler gördü isem epeyce artı almış. ve de kendimden biliyorum uzun adam hakkında tiye alınan bir söz görsem eksi manyağı olmuş. kişi değerlendirirken yobazitenin en bariz örnekleri bunlar.

edit: bi kere de yanılsak dedim ama etraf (kamu) malı kaynıyor.

keko: kıs kıs gülüyorum ayol hepinize.
devamını gör...
8. (Tematik)
kimsenin mustafa kemal atatürkle alıp veremediği birşey yok,o ve silah arkadaşlarının ruhu şad olsun ama her ota tezeğe yea tayyip eleştirin oyşş diye duvar yazisi misali buralari karalarsan seni doğal olarak elestirirler eger sen ateist egolarını tatmin için yazıyorsan yeri burası değil haa illa içimi dökecem dersen ekşi orada küfürùnüde edersin rahatlarsın baboş
tanım:gercekci olmayan tanımdır.
devamını gör...
10. (Tematik)
ikisi de bu ülkede cumhurbaşkanlığı ve liderlik yapmıştır. ikisi de bir insan ve kuldur mucize ötesi bir insan değildir. eleştirilebilirler. yaptıkları icraatlar da bir hata varsa eleştiri oklarına maruz kalabilirler ve bunda hiç bir tuhaf bir durum yoktur. ama bir lider ile dalga geçmek için önce kendi çapına bakması lazımdır insanın. ve genelde çapı olmayan bir bilgisi olmayan dünyayı iki kelime ifade ederek ve kullanarak anlatan insanların yaptığı davranıştır. ben atatürk ile dalga geçenlere veririm eksiyi ama eleştiriyorsa ve bu eleştiriyi yapan kişi birikimi olan biriyse okuyup geçerim bazende beyin fırtınası yaparım. her ne kadar tayyip erdoğan'a oy vermesem de bu kişi 3 defa seçim kazanmış ve şimdi cumhurbaşkanıdır dalga geçmek için bu başarıları yakalamak lazımdır. zaten tarihi karakterler ile dalga geçen insan ya toplumda ezik anti sosyal bir insandır ya da annesinin bile kendisini severken eldiven kullandığı bir çocuktur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar