ateistler dinden çıkarılsın

girmiş miydi ki? velev ki girdi, bezirgan başı sen misin? velev ki bezirgan başı da sen oldun, ya tanrı? o bu işe ne diyecek peki?!

tanım: kullandığı ifadenin idrakine varamamış olan bir kişinin, gayri idrakî sosyal medya paylaşımı.
devamını gör...
çok haklı bir yazı. önce ataizler çıkartılsın ki din tertemiz olsun. ağzına bal çalına kız kırk yıl düşündüm diyemedim di gel bi opim alnından.
devamını gör...
önce biz hakkıyla dine girdiğimizden emin olalım da denilesi trol çalışması. bir çoğumuzun dinle ilişkisi kayıt yaptırıp gitmediğimiz kurslar gibi değil mi ?hiç kayıt yapmayanları kurstan attırmakla tehdit etmek de neyin özgüveni ?
devamını gör...
kimse anlamamış ki izahı yine bize düşmüş!

burada belirtilen istek ateistlerin nufüs kağıtlarındaki göstermelik islam sınıfının kaldırılması
istatistiklerde de islamdan sayılmamasıdır.

devlet için stratejik olarak yanlış olur ama vatandaş kendince bir öneride bulunmuş olsa gerektir.
devamını gör...
bu hesaba bir kaç defa denk geldim. eğer gerçek bir hesap ise yazık ki ne yazık.
asıl dindarlar bu hesaba müdehale etsin zira her yayınladığı tanım internette dalga konusu oluyor. kimin asıl zarar verdiğini iyi belirlemek lazım.
devamını gör...
alıntılanan tweet, 2016 yılının nisan ayı başlarında, cumhurbaşkanı rte'ye hakaret edenlere ceza verilmesini isteyenler tarafından açılmış bir hashtag'tır. ilgili şahıs, paylaştığı tweetinde hakarette bulunanların vatandaşlıktan, dinden çıkarılmasını uygun görür fikir beyan etmiş, ardından ateistlerin de dinden çıkarılması gerektiğini vurgulamıştır. hesap askıda olduğu için detayına ulaşamadım, son ifadesini hangi amaçla yazdığını bilemiyorum. fakat gramer açısıyla bakıldığında, 'özellikle ateistler dinden çıkarılsın' ifadesi paragraf ile bütünsel olarak ele alınmış. diyelim ki, bütünsel değil de kısmi olarak ele aldı. peki ilk cümle bu durumu temize çıkarır mı? hani şu reise hakaret edenlere verilecek olan vatandaşlıktan ve dinden çıkarılsın cezasını?
devamını gör...
ulan ateyizin zaten dini olmuyo ki.dedirtendir.

yav bu akpliler de çok şey yani.

neyse ki ben izmirliyim ve çok zekiyim ve bilgiliyim. bunlar da olmasa kimle dalga geçip güleceğiz.

trol mu. yok canım ne alaka?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar