avengers endgame

seçimden sonra
1 mayıs şiddet olaylarından birkaç gün önce
zamanlaması ve ismi manidar
şeytani holivud çetesi filmi..

izleyince yorumlarımı takib ediniz!!
devamını gör...
filmden 4,5 dakikalık önemli bir görüntü dolaşıyormuş internette, yapım şirketinden izinsiz. aklı olan izlemez.. izlemeyin ya. spoiler yemek istemiyorum. 7 nisandan aldım biletimi ben lütfeeen... yalnız ülkede ne kadar fanı varsa artık ön gösterim seansından alacaktım aslında bir baktım yer kalmamış, hem de imaxte. sabahın körü bile dopdolu. 30 nisan'a alabildim ancak ideal bir yerden.

iron man... bebeğim ya sen olmasan valla thanosu destekleyeceğim ama sana ihanet edemem. ksksks sen thanosu tutsan ya? oturmayan parçalar var ama çok mantıklı bir teori değil mi sence de? evet öyle ..
devamını gör...
taze izledim geldim, hakkında spoiler vermeden bir iki çiziktireyim.
izlerken sıkmasa da seans başlangıcından filmin bitişine kadar, reklamdı araydı toplamda 3 saat 15 dakika sürüyor. gereksiz uzun bence.
daha önceki filmi sevenler bunu da sevecektir, daha önceki filmlerde gördüğümüz herkes bu filmde var, herkes ama herkes. hatta önceki filmlerde görmediğimiz yeni filmlerde boy gösterecek 1-2 karakter daha çaktırmadan görünüyor, özellikle marvel sinematik evrenine hakim olanlar bunları yakalayacaktır.
filmde bol bol mantık hatası mevcut. adam uçarak uzaya gidiyor daha neyin mantığı diyecekler için, kendi oturttuğu fantastik evrenin mantığına göre bile bolca kusur var. içinde zaman yolculuğu olan filmlerin kaçınılmaz kaderi gerçi bu.
zaman yolculuğu demişken, öyle bi kapı açtılar ki, bu sayede bundan sonra gerçekten ölen bi karaktere rastlamayız muhtemelen. anladınız siz.
bir de sjw * yedirmişler filme, kadın dayanışması sahnesi ve esmer bi arkadaşın bundan sonra önemli bi karaktere geçiş yapacağı sinyali vardı.
bolca duygusal sahne de mevcut filmde. şahsen beğendiğimi söyleyebilirim, en nihayetinde süper kahraman filmi, benim gözümde asla çok iyi bi film olamayacak ancak özellikle final savaşı çok iyiydi.
bu tarz filmleri sevenler gitsin izlesin, sevmeyenler de boşa 3 saat gömmesin.

(bkz: seni üç bin kere seviyorum)
devamını gör...
mükemmel bi filmdi, savaştıkları sahne için lotr + hobbit savaşları = avengers endgame savaşı diyebilirim fakat marvel evreni benim için bitmiştir. kalanların abv. çünkü;edit: spoilerı kaldırdım. verilen spoiler için senin abv diyen, özelden emir kipiyle nasıl entry girmem gerektiğini emreden sayın yazar arkadaşlar; bu bilgiyi ilk ben vermedim. internette dolanıyor zaten kaldı ki robert downey jr. sözleşmesinin bittiğini ve iron man karakterine veda ettiğini film vizyona girmeden aylar önce söyledi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar