avm

ozellikle istanbul'da ihtiyac fazlasi haline gelmis hadise oyle ki her adim attiginiz yerde bir tane gorebilirsiniz, kotu olan tarafi ise dukkanlarin yarisi genelde bostur, bir cok pozisyonda oldugu gibi avm isinde de ipin ucunu kacirdik maalesefki.
devamını gör...
hepsinin dibine dinamit koyup patlatasım geliyor. eş zamanlı olacak. gece olacak. önceden haber vereceğim güvenlik de durmasın orada. amacım kimseye zarar vermek değil. gerçi bu fikir tanıdık sanki, sanki... hmm... nereden nereden...**
devamını gör...
fevkalade düşünceli ve hissiyatlı adamların ellerindeler galiba.

anneler gününde mağaza camlarında anne çocuk resimleri. nereye kafayı çevirseniz "ana gibi, yar bağdat gibi diyar olmaz ona göre!" şeklinde bir hatırlatma, bir ihtimam. "cennet anaların ayakları altında o ayakkabılar da bu mağazada" falan...

ramazan'da geleneksel motifler, orada burada ud taksim geçiyor birileri. (kanun sesi kanun gibi birşey zaten ramazanda) adım başı cami cemaat posterleri bir uhrevi hava ki sorma gitsin! tüm mağaza personel birden teravihe gidecekler sanki (ama mescid falan hak getire)

şimdi sevgililer günü geliyor. her yer kırmızı kalplerle donandı. aşka sevgiye doyacağız avm lerde. her şey birden çok romantik oldu.

hasılı sevgi, saygı, kardeşlik, vefa... ne ararsan var avm lerde.
hem de bonus karta sekiz taksit.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar