özel güvenliğin ne kadar özel olduğunun kanıtı.

balta alacağın markete elinde başka mağazadan aldığın tişörtün poşetiyle girsen ağzını bantlarlar ama.

güvenlik önemli tabi: baltayı çalma tehlikesini savuşturdular ya istersen içerden dexter'ın bıçak setini al mühim değil.
devamını gör...
bıçakla giremeyenlerin ayıbı, gidip para veriyorlar içeride bir de.
değer yargılarımız ihmali doğuruyor her zaman. ne puset ne de çocuk arabasını hiç aramadılar bugüne kadar ve güvenlik kabininden de hiç geçmedi, aha çok kötü bir şey yaptım galiba.
devamını gör...
havaalanı gibi aranırsak da kimse alış verişe gitmez. koçtaş tarzı mağazaları avm dışı yapabilirsiniz ama bu da çözüm değildir. victorinox mağazası olan avmler de benzer bir durumdadır. bu güvenlik işini ciddiye almakla ilgilidir. bizim her işimiz dostlar alışverişte görsün diye olduğundan suç işleyecek kişi isterse rahatlıkla suç işleme fırsatı bulur. yarın bir gün tüm yurtta canlı bomba alarmı verilir siz o zaman görün bakın avm güvenliğini.

(bkz: mavi çarşı katliamı)
devamını gör...
stadyuma bozuk para ve su şişesi ile girememek ama içerde ki büfelerde bozuk para ve su şişelerinin bulunması gibi absürtlük ile kıyasıya yarışacak ülkem durumudur.
devamını gör...
avm anlayışı için büyük handikap. aynı durum okullar için de geçerli. vakti zamanında içeriye bıçakla girmenin yasak olduğu bir okulda okurken kavga yaşanmıştı. tarafların biri gastronomi bölümünde bıçak alıp karşı tarafa saldırmıştı. enteresandı, tabi okul yönetimi şok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar