avrupa yakası

#özgürler 

ilk 2 sezonda adeta döktürmüşŸ ama bana göre artık tadı kaçmışŸ olan dizi. bu sene bu diziye son vermeli gülse birsel, kendisinden yiyor farkında değŸil...
devamını gör...
bayan dizi. baymasının en büyük sebebi 2 saate yaklaşan süresidir. izin vermiyorlar ki şöyle amerikan dizileri gibi 45 dk olsun diziler. adam gibi olsun ama. kolay mı o kadar dakikayı doldurmak her hafta çekim yapmak.
devamını gör...
bayıyorsa izleme kardeşim kapa televizyonu zorla izleten mi var .. bayılıyorum ayriyeten. tabi how ı met your mother gibi 20 dakika olsa daha bir bayılacağımız dizi.
devamını gör...
beş saat yayınlasalar bıkıp usanmadam izleyeceğim dizidir. izlemişliğimde vardır. sıcak yaz günlerinde, ilk önce atv türkiye kanalında izlerdim, o bittiği anda da bu sefer atv avrupa kanalında başlar dı. alın size dört saat bıkmadan avrupa yakası izleyen ruh hastası sözlük yazarı...bir de, artık baymaya başladı diyen yazarlarada bir çift lafım var. sana zorlamı izletiyolar be mayk. kumanda ninenin elindemi yoksa, değiştirmiyormu kanalı. lafımdan alınmasın kimse. ben lafımı ortaya gorum beğenen alır, beğenmeyen bırakır gaçar...
devamını gör...
son sezondan itibaren gülse birsel in silah zoruyla senaryosunu yazdığı düşünülen dizi.esprilerin azaldığı ve dizinin oyunculuklar sayesinde götürüldüğü gözlenen yapım.sertaç ve volkan karekterine taklit yetenekleri doğrultusunda daha çok rol verilmesi temennimizdir.
devamını gör...
önce güzel bir komedi dizisi iken uçuk karakterlerle doldu. diziden ana karakterler ayrıldıkça, gerçek hayatta çok karşımıza çıkmayacak, görsen deli diyeceğin veya eşşek sudan gelinceye kadar döveceğin uç tiplerle doldurdular yerlerini. bence de fazla uzatmadan final yapmasında fayda var.
devamını gör...
her oyuncusunu alın bir dizi çekersiniz.ayrı bir zenginliktir.demem o dizi bir kişi üzerine dayandırılmıyor.bir oyuncu gitse bile yerine gelen kişi eskisini unutturabiliyor.örnek mi isterseniz alın size (bkz: gaffur)* .oynadığı zaman herkesin konuştuğu kişiyken diziden çıktığında kimsenin aklına bile gelmiyor.
neden?
çünkü yeni oyuncular rollerini süper oynuyor. gülse birsel senaryoyu gerçekten çok iyi yazıyor.kendisine selam ederim.her türlü role açık olduğumu da belirtir selam ederim kendisine.. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar