ay boşlukta

astrolojide ay'ın boşlukta kalma hali.
zodyak’taki turunu 28,5 günde tamamlayan ve her burçta ortalama 2,5 gün kalan ay’ın, bir burçtan bir başka burca geçerken, açısız kalarak diğer gezegenlerle ilişki kuramaması, yalnız kalması gibi bişiyler.

astrolojik inanca göre, ayın boşlukta bulunduğu saatlerde, hayati önemi olan konularda yeni başlangıçların yapılmaması, önemli işlerin veya sonuç beklenen görüşmelerin, ay yeni bir burca girene dek ertelenmesi gerekir. aksi halde yanlış adımlar atılabilir. girişimler sonuçsuz kalabilir. ay boşlukta iken, rutin düzen devam edebilir. uzun süredir askıda bekleyen ve gündelik hayatın akışında engel çıkartan ayrıntıların düzenlenmesi içinse ayın boşlukta kaldığı saatler oldukça uygun zamanlardır.
işte bunlar hep astroloji. bilin bunlarıaşidkşl.

ha bugün boşluktaydı da ne oldu? dinlenin dediler, bir saniye boş durmadık, cuma diye biriken sürüyle işin peşinde koştuk. napalım, yıllık izin günlerimizi ay boşlukta takvimine bakarak mı belirleyelim napalım.
devamını gör...
astrolojinin anlamsız inanışlarından biri. şimdi bir doktor, hasta yada yeni bir işe başvuracak biri ayın burca girmesini beklerse bunun doğurabileceği olumsuz sonuçları kim telafi edecek? asılsız ve temelsiz inanışlar zararsız gibi gösterilse de inanılması uzun dönemde sıkıntı getirir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar