ayak bileğinden tahrik olmak

bugün yaşadığım hadise. emin değilim ama ilk kez oldu sanırım. olay şu şekilde cereyan etti:

bir iş için merkeze gittim. dönüşte meydanda birini bekliyorum. Allahım o sıra böyle ne bileyim, modern tesettürlülerden biri, yüzü de güzeldi hani, orada biraz durdu falan.

kapri kadar kısa değil ama ayak bileklerini 10 santim kadar açıkta bırakan "tarz" bir pantolon giymişti. Allahım o nasıl bir ayak bileğiydi, bembeyaz, pürüzsüz ten, muntazam bir kilo...

tabii ayak bileği özelinde değil ama ondan hareketle etkilendim, baktım, keyif aldım. o geçti gitti sonra, ben geçtim gitti. ve anladım, ayak bileğinden bile tahrik olan sapık zihniyeti ahahaha!

şaka maka, yaşasın tesettürlü moda! ben gayet samimiyetle destekliyorum.

ekleme: ayak veya ayak bileği fetişim yoktur. arz ederim. demek istediğim, sırf o çıplak bilekle fazladan ve farklı seksapel kazanmış güzel bir kadından etkilendim işte. meh meh meh!
devamını gör...
iyi de mevzu ayak bileğinden tahrik olmak mı, güzelliğini sergileyen tesettürlü mü.

eğer tahrik olmaksa bundan bize ne, tesettürdeki kusur ise başlık daha farklı olabilirdi.
devamını gör...
kardeşim tebrikler. yokluğu dibine kadar yaşamışsın Allah mermer sütun gostermesin sana.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

ayak fetişi denen durumlarda görülen yokluktan kaynaklanan durumdur.
devamını gör...
ayak fetişizmine dahil konulardan birisidir.
güzel bir bilek herkesi etkilemeli, bunda yanlış bir şey yok.
devamını gör...
yaradan bizi o kadar basit yaratmış işte.

basiretsiz ve zayıf.

imtihanın güzelliği de buradan kaynaklanıyor.

erkek bakınca kararan ayak bileği örtüsü tasarlayacak gençler nerede eğitim sıfır.
devamını gör...
siz böyleyken bu kadınlar neetsin?
buna rağmen sizin nefsinizin ateşlenmemesi için şekilden şekile giren yine biziz!
ayak bileği neblim hiç de ımh yehlik bi yer değil.


ya şu erkekleri bi kevgirden geçirsin Allahım, dünya bize kalsın. raad raad bilek tokuştururuz.
devamını gör...
nefes aldığın müddetçe tahrik olmaya müsait bünyeler için şaşılmayacak durumdur.
devamını gör...
bu tarz şeyler bahanedir. tahrik olacak insan, her ne olursa olsun bir şekilde kendisini tahrik edecek birşey bulduğunu düşünür. bir bahanedir yani.
devamını gör...
bunun bir etki yaptığı gerçek erkekler üzerinde. kapalı bir kız olmama rağmen, ayak bileklerimi açarım. yakın akrabalarım dahi gizli bakışlarla bakarlar. az da hoşuma gitmiyor değil.
devamını gör...
neden bu kadar eleştiriliyor anlayamıyorum.
meme dediğimiz şey de vücudun bir yerinin kontrolsüz sarkması neticede ancak estetik geliyor insanlara bundan etkileniyor insanlar.
daha az insan etkileniyor diye ayak bileğine bu muamele neden!?
insanları anlamak gerçekten zor.
herhangi bir sapıklık söz konusu değil ama tepkiler sanki damacana şaapmışsın gibi, ilginç..
devamını gör...
#6166108 bu tanımda adam tahrik olduğu nesneyi yazmış. yan gayet normal olarak bir kadından hoşlandığını yazmış. millette biryerinden anlayıp saldırmış. başörtülü kadın veya başörtüsüz kadın veya başörtülü erkek veya başörtüsüz erkekte tahrik edebilir tahrik olabilir. hepinizi kınıyor ve dışlıyorum. ne biçimsiniz la siz.

gayet normaldir.
devamını gör...
kadınlarda da vardır bu, birde el ve boyuna bakarlar, dikkat edin yakalarsınız. namusunuz tehlikede dikkatli olun erkekler.
devamını gör...
kermeslerde, zirvelerde sana arkamı döndüğüm, babet çorabı giyindiğim geliyor abi de bi kötü oluyorum ya resmen Allah korumuş bizi.
devamını gör...
baslık sizin fanteziniz aciklama türbanının giyim tarzı.madem bu kadar dürtüleriniz fantezileriniz var.bol bol balık yiyin beyin baska yere çalışır.en azından memlekete faydalı olur.
devamını gör...
ya arkadaş ayak bileğinden tahrik oldum ama ayak fetişim yok demiş. ya bir insanın nasıl ayak fetişizmi olmaz ki?
devamını gör...
düşün bu kadar azgın biriyle aynı asansöre binilir mi? *

kafa sürekli karşı cins ile meşgulse beklenen sonuçtur.
devamını gör...
yiyecek içecek reklamlarında çıplak erkek görmeme sebebidir. güzel bir arabanın yanında üstsüz erkeklerin olmama sebebidir. kadınlar bu gibi şeylerden etkilenmezler. ksdın vücudunu sergileyen eserler, gay sex dergileri ve benzeri neşriyatlar hep erkekler için vardır. kadınlar daha ziyade yabancılardan ve çok tanınmış ünlülerden falan hoşlanırlar, bu gibi şeylere para vermez, vakitlerinin büyük bir kısmını ziyan etmezler. bir erkeğin herhangi bir şeyden işaret alabilmesi için onun kadın olması yeterlidir. erkeklerdeki görsel güç o kadar güçlüdür ki buna bazen kendileri bile şaşırırlar. böyle durumlarda kendilerini cansız mankeni izlerken bulmaları olağandır. nitekim mankenler kadına benzemektedir. bu erkeklerin kadın bedenine olan arzusudur. kadınların bunu anlamaması normal bir şey.
elbette bir kadın bir erkekten görsel nedenlerle hoşlanabilir. ama bu çok nadirdir ve istisnalar kaideyi bozmazlar. eğer bir kadın bir erkeği anlamak istiyorsa vitrinlere, televizyonlara, reklamlara bakmalıdır. bunu yapan bir kadının ilk göreceği şey kadın vücudu, hatta bazen sadece el, kol, bacak falandır. görselliğin erkek üzerindeki etkisini reddetmek 2x2 4'e eşit değildir demeye benzer. bana sorulacak olursa burada ahaha hihihi diye makara çeviren tipler ya imaj çizmeye çalışıyorlar, yahut erkeklerden hoşlanıyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar