sabahın erken saatlerinde başlayan mesailerine dolu dizgin devam eden hazım kanserlerinin zihinlerinden saçılan öbek öbek nefretin delilidir. bu dine ve mensuplarına karşı duydukları tarifsiz kin işte böyle zamanlarda en şeffaf haliyle adeta ete kemiğe bürünüp salya saçak üzerimize yağıyor. elhamdülillah, yeni nesle izahatte acze düştüğümüz bu düşmanlığı kendilerinin gönüllü bir şekilde serdetmesi de biiznillah ancak ve ancak yine Allah'ın dinine yardımdan gayrısı değildir. işte Allah, böyle galiptir.

efendim ne diyorlar diye kulak kabarttık nefret ehline:

kordon'da et ete sabahlara kadar şişe tokuştururken artmayan hastalık ve suale ve tenkide kapalı sosyal mesafe, bu namazla birlikte tüm ülkeyi kasıp kavuran bir salgın tehlikesinin habercisiymiş. hadi oradan!

ülke ekonomisi enkaz iken müslümanların kandırılması için bir örtüymüş. hadi oradan!

ülkedeki otoritenin topyekûn, ümmeti arkasına alıp cumanın aslına uygun bir teşekkül ile ibadetini eda etmesi gösteriymiş. hadi oradan!

tüm dünya bugün bizlerin ne kadar medeniyetsiz insanlar olduğuna şahitlik edecekmiş. hadi oradan!

böylece o örümcek beyinleri zor da olsa öğrenecek ki derdimiz mal da değil mülk de. vallahi bu din hz. peygamber'in (s.a) ve sahabenin kanıyla, açlığa meydan okuyuşuyla, işkenceye direnişiyle, sürgüne eyvallah edişiyle yükseldi. bu fedakarlıklar bizim hasletimiz, ülkümüz, davamız, kavgamız... elhamdülillah, bugün, bu ülkenin başkanı kıldığı namazla dünya'ya bir mesaj veriyor. adeta islam'ın yükselişini haykırıyor. dilinde tekbir, başında takkesiyle ümmet ayasofya'da kıyama duruyor. çok şükür gazanfer olduk, rabbim muzaffer eylesin. tüm müslümanların cuması mübarek olsun. nice kutlu bayramlara kavuştursun!
devamını gör...
#6885545 tanimdaki cogu cumleye katilsam da
-din ve dusmanlari ile ilgili- bazi cumlelere asla katilmiyorum.

yapabilecegimiz tek sey kendi sinirlarimiz dahilinde, ulkemiz kanunlarina tabi bir mabete tekrar cami statusu vermek ve bununla dunyaya buyuk mesajlar verdigimizi sanmak mi? boyle mi guclu bir ulke oluyor ve islam temsili yapiyoruz? ah dostlarim, keske bu kadar koru korune bagli olmasak salt bazi adamlara.
devamını gör...
bunlar hep ayasofya'da istenilen reaksiyonu vermeyen muhalefet partilerinin sonucudur.

açık açık dediler ki açacaksanız açın , milletin gerçek sorunları var onlarla uğraşalım.

uzun süredir akp'nin galibiyeti olmadığı için kendi kendilerine galibiyet yaratmaya çalışıyorlar.

bu başlık da bunun sonucudur. kendini galibiyet almış sanan taraf karşıda rakip takım olmadığını görünce asıl hezeyana kapılıyor ve saldırmaya başlıyor.

hatırlatalım iyi parti'nin ayasofya ibadete açılsın talebi mecliste akp oylarıyla reddedilmişti.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar