aykut enişte

2019 yılı komedi türünde yerli film.

--- alıntı ---

aile özlemi çeken ve yalnızlıktan bunalmış olan aykut, evlenip yuva kurmak istemektedir. sevgilisi nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeyi planlayan aykut’u hiç ummadığı bir durum beklemektedir. düğüne bir hafta kala tüm birikimini çaldıran aykut, bir ailenin damadı olma hayali kurarken; bir anda iki ailenin birden damadı olma yoluna girer. iki aile arasında kalan aykut, bu karmaşanın içinden nasıl çıkacaktır?

--- alıntı ---

yer yer güldüren kimi sahneleri gereksiz uzun olan boş zamanınızda komedi adına iyi alternatif olacak türde yerli film.oyunculuklar fena değil ama senaryo daha iyi olabilirmiş.
devamını gör...
tam bi boşluğuma geldi filmi. olum yapsanıza şöyle abidik gubidik işler. bakın bu bir fırsatçılıktır. o kadar insan içerde karantinadayken neden o kadar insan dışarda. işte bunlar hep film izleyelim diye.
devamını gör...
cem gelinoğlu bir vine fenomeni. yani kısa kısa videolarla komiklik yapan bir adam. ben bir videosuna denk geldiğimi hatırlamıyorum lakin daima bu tiplere ön yargılı yaklaşmışımdır. filmi izlemeye başladığımda da bu önyargı ile başladım ilk 10 dakikada kapatırım gibi düşündüm fakat film sonuna kadar keyifliydi. senaryoda yetersiz gelen eksik kalan kısımlar var mı evet şurda şöyle yapsa daha komik olur diyeceğimiz yerler de var. karakteri tam özümseyememişlik deseniz var ama genel itibariyle izlenemez bir film demez kimse heralde. ben bu sektöre aşina olduğum için detaylara daha çok dikkat ediyorum ister istemez lakin asla izleyicinin gözüne çok batacak bir şey yok.

izlerken çok keyif aldım ve tavsiye edebilirim. cem yılmaz gibileri izleyeceğime bu adamlara bir şans vermeye daha bir özen göstermeye başladım. ön yargılarımı yıkıyorum.
devamını gör...
bu vine, yutub bilmem ivir zivir tayfa arasinda film yapip da izlenebilecek ender tiplerden biri.
hatta benim icin tek.

adamin tipi komik olm, ben seviyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar