aykut kocaman

#spor  #özgürler 

1980-2000 yılları arasında oynadıgı 332 maçda 200 gol atmıstır. oynadıgı takımlar ise sırasıyla sakaryaspor, fenerbahce ve son olarak istanbulspor' dur.

şŸimdilerde ise 3 5 2 sisteminin futbolcunun emeğŸine yapılmışŸ bir saygısızlık oldugunu savunan bir teknik direktör olarak çıkmaktadır karşŸımıza.
devamını gör...
türk futbolunun efsane olmayı en çok hakeden oyuncularından biri. okul yıllarımda biz daha küçücük velet iken beylerbeyine gelmiş bizimle muhabbet etmiş alçak gönüllülüğüyle o zamanki temiz kalplerimizi fethetmeyi başarmıştır. milli takım teknik direktörlüğüne tabi ki getirilmeyecektir. çünkü ne küfür eder ne de hakaret. güzel insan, ahlaklı sporcu.
devamını gör...
bu gün galatasaray'da hasan şaş ile ümit karan'ın başını çektiği gruplaşmayı yıllar öncesinde ''sakarya grubu'' ırt grubu, zırt grubu adı altında fenerbahçe içersinde oğuz çetin ile birlikte yapmak üzereyken ve derin takımı oluştururken ali şen tarafından farkedilip takımla ilişkisi kesilen kaliteli forvet. ali şen o zaman için hakikaten çok cesur bir karar almıştı. darısı galatasaray'ın başına. bomboş lincoln dururken çuval nonda'ya pas atanların başına

(bkz: hasan şaş)
(bkz: ümit karan)
devamını gör...
futbol oynamadan önce jimnastik okuluna gitmiştir. bu nedenle, boyu uzun olmamasına ramen, başkalarının kafayla alamadığı topları göğsüyle alabilmiştir.
devamını gör...
futbol camiasında, konuştuğunda samimiyetine inanılan, sözüne değer verilen, herkes tarafından takdir gören nadir insanlardan biridir.
devamını gör...
sayesinde, fenerbahçe'de sezon sonu gönderilecek kişi bu sefer teknik direktör değil, başkandır.

buralardan gitme,
buralar gitsin, sen gitme.
biri gidecekse,
gitmek çözecekse,
aziz yıldırım gitsin,
sen gitme!...
devamını gör...
fenerbahçemde aykutuma yazık olacak. çok üzüleceğim.
her malubiyetin ardından teknik direktörlük vasıfları tartışılacak.
bu iş için uygun değildi, yanlış tercihti denilecek.
sürekli aykut kocaman yıpratılacak, daha görevinin başındayken başka tenik direktörlerle görüşülecek ve nihayetinde o da istifa etmek zorunda kalacak.

aykutuma yazık olacak. yapma aykut, henüz imzayı atmamışken gel dön bu hatadan. fenerbahçe camiasına küsme sonra. sen hep bizimle kal.
devamını gör...
fenerbahçe' nin yeni antrenörü. futbolculuk yıllarında galatasaray'a bir maçta 3 gol atma başarısını gösteren ender futbolculardandır. bir diğeri için:

(bkz: atkinson)
devamını gör...
"birbirimize birkaç başkan kadar geç kalmış olsaydık" dediğim....hayır can çıkar huy çıkmaz. aziz yıldırım büyük hizmetler vermiş olsa da klübe,huyu belli. en ufak bir başarısızlık onun sonu olabilir,umarım olmaz.
devamını gör...
fenerbahçe'de başarılı olmasını istediğim isim.ayrıca şampiyon olursa fenerbahçe'de şampiyon olmuş ilk genç türk özelliğiyle bir devrim yapacak isim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar