#özgürler 

beni deliye çeviren durumdur.
ketçabın kullanım alanının mayonezden fazla olması dolayısıyla hiçbir zaman aynı anda bitmezler buda ketçap mayonezi ikili alanlar için ciddi sorundur çünkü ketçap biter mayonez 3 çocuklu dul bir kadın gibi ortada kalır dımdızlak bunu gören bendenizde gider başka bir 2 ketçap mayone z paketi alırım yeni paketteki ketçap dul mayonezin yanına bırakılır bir zaman sonra mayonez ketçaptan önce biter aldığımız ikili paketteki mayonezi ketçabın yanına koyarız ama bir zaman sonra şunu farkederiz ki sonsuz bir döngüye girmişiz bunu mütevellit gelir cogito sözlüğe girip aynı anda alınan ketçap mayonezin aynı anda bitmemesi başlığını açarsınız.
başlığın hikayesinide öğrendiğinize göre artık parti başlayabilir.

devamını gör...
tıpkı aynı anda alınan saç kremi ile şampuanın aynı anda bitmemesi gibi su götürmez bir gerçektir. mantık olarak şampuanı daha çok kullanmamız lazım, ama yook gizli gizli birileri çöpe mi döküyor bilmiyorum fakat o saç kremi illa ki daha erken bitiyor...
devamını gör...
mümkündür efenim. patates kızartması varsa evde ketçap mayonez sıkılabilir. fakat makarna varsa sadece ketçap sıkılabilir bazıları mayonez istemez ama yanında yoğurt da on numara gider. bu nedenle dengesiz kullanım olabilir.
devamını gör...
bitmez. artık mayonezin yoğunluğundan mı yoksa ketçapın kullanım alanının çokluğundan mıdır nedir bitmez. bizim evde genelde "aaa mayonez bitmiş, neyse ketçap var" durumu yaşanıyor. ben bu ikiliyi genelde çırpıp karışım yaptığım için ve tadı yerinde olsun diye mayonezi biraz daha fazla koyduğum için çabuk bitiyor. kullanmamak en iyisi, mayonez acayip kilo yapıyor dayıcım.
devamını gör...
önce biten her zaman ketçaptır. mayonez kalır. kalır ama nasıl kalır. boynu bükük yetim. ketçap varken kimse mayonezin yokluğunu hissetmez. mayonez varken ketçap kalmamışsa yüzler buruşur. evlatlık hissi iyice mayonezin zihnine yerleşir. mayonez ağlar. gözyaşları fışk fışk mayonez damlalarıdır.
devamını gör...
en güzeli hiç almamak pek bir sağlıksızlar malum. ola ki ikili paket alındı o ketçap kendini yamayacak bir yer illa ki bulur. ama mayonez öyle mi? garibin vur ensesine al lokmasını. böylesi durumlarda makarna salatası kritik bir görev üstlenir. adeta denklik için aranan hassas elemandır ve bir anda bu aksak düzene dur der. makarna işte. canım. her şeyi ile bambaşka. yerun.
devamını gör...
mayonezi daha çok sevdiğimden ötürü yaşadığım ortamda tersine işleyen mekanizma.

tabağa sıktığım ketçap ve mayonezse yediğim yemekle aynı anda biter ama, obsesifim ben, denk getirmem lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar