ayran shot

#özgürler 

7. (Tematik)
nickinin altindaki soru isaretine tiklayip oradan da dost butonuna basarak dost listeme ekledigim iyi yazar. takipteyiz reis. *
devamını gör...
10. (Tematik)
gençliğimi hatırlatıyor bana bu yazar. yaklaşık iki ay önce ben de böyle deli gibi yazardım. güzel başlıklar ve konuları gündeme getiriyor. sözlüğün devinimine ciddi anlamda katkı da sağlıyor. tebriklerimi sunuyorum. sadece gönül istiyor ki şöyle okkalı diyebileceğimiz dolu dolu yazılar yazsın. buradan gördüğüm kadarı ile potansiyel var.
devamını gör...
13. (Tematik)
kasım ayında girdiği 624 tanımla bu ayın en çok tanım giren yazarları listesine 4. sıradan giriş yapmış güzide yazar.

kendisine teşekkür edip, saygılarımızı sunarken, başarılarının devamını dileriz efendim...*
devamını gör...
15. (Tematik)
tüm zamanların en hızlı tematik giricisi... verdiği destekle 23.59'a kadar hala umudun olduğunu göstermiştir. sağ olsun, var olsun...
devamını gör...
17. (Tematik)
yenilerden bir moderatör. benim tanımlarıma dokunmadığı sürece saygım sonsuz. mahlasını ayran shock ya da ayran shop yapmayı düşünüyormuş. bence mahlası güzel.
devamını gör...
18. (Tematik)
nickini ayran shop yaparmi bilinmez.. lakin bilgisini paylaştıkça kocaman bir hayran shop oluşturabilir. eline kalemine sağlık diyoruz.
devamını gör...
19. (Tematik)
eline kalemine sağlık. biliyoruz ki tanımlarını önce kağıda sonra klavyeyle yazıp buraya aktarıyorsun. hoşgelmiş. yeni yazar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar