ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilmek için önce metaforun nesnelliğinin noktürnünün sermayesini hüzünle ritimlemek gerekir. eğer bu aşamayı yapamıyorsanız asla angaje edemezsiniz.
devamını gör...
yazar burada basür olduğunu ve utandığı için doktora söylemeyip hemokgiaskgiag hemorosşamfşasgmişq hemoroijkqkgqğgkqğg gibi kelimeler sarf ederek meramını anlatmaya çalışmış. kasmayın olm herkes hasta olabilir.
devamını gör...
aşırı esensiyalist ve özcü yaklaşımların aprieorik çıkarımları, meseleyi bacon'un idollerinin zihindeki izdüşümlerinin serimlenerek ve tek tek masaya yatırılarak ele alınmasını gerektirecek kadar ciddidir.o yüzden tüm determinist yaklaşımların nedensellik ilkesi çerçevesinde birbirini açıklayıcı ve angaje edici olması lazım gelir.
devamını gör...
inşaat mühendisi olarak ihtiyacım olmayan yetenek. analitik düşünme ve takım çalışmasına yatkınım. öğrenmeye açık ve seyahat engeli bulunmayan biriyim. reputable unıversity degree sahibiyim ve en az 2 yıl modern kölelik tecrübem var. ingilizce biliyorum ve sanırım kürtçe biliyor olmam da tercih sebebidir. adaylara başarılar diliyor ve bir sonraki mülakatta takım elbise için sponsor arayışımın devam ettiğini bildirmek istiyorum. esen kalın.
devamını gör...
sanıldığı kadar kolay olduğunu düşünmüyorum. zira ben mütemadiyen fular takan bir elitist olarak halen daha post-realizm ile materyalist diyalektik arasındaki statik dengeyi kurmakta zorlanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar