aytek

bir süredir görünmeyen karikatür . aytek, asıl adı oğulcan olan ama sonra kendi isteğiyle değiştiren, dört yaşında, entel ailenin, hiçte onlara benzemeyen çocuğu. saymayı bir iki üç ondört diyen bir türküden öğrenmiş. çok sevimli çizmiş umut sarıkaya
.stewie griffin bir , aytek iki, üzerlerine tanımam.

devamını gör...
9.
bir umut sarıkaya şaheseridir. kendisi, modern bir ailede, anne, baba ve anadolunun bağrından kopamayan dört yaşındaki oğulları arasında geçen diyaloglar ile bir aile içinde birbirine taban tabana zıt karakterleri tüm çıplaklığıyla masaya yatırmış ve üzerine bol bol kahkaha attırmıştır.

ki kurgulanan bu karakter yüksek kalitede bir mizah anlayışının tam karşılığıdır.
devamını gör...
benim oğlum olacakken ilahi bir hikmete mebni olarak cihangir'de doğmuş adam. yani doğup da süreç içinde adam olmamış. adam olarak doğmuştur aytek.

yelken kulübüne takılan dedesi hakkında realist tahminlerde bulunup nenesinin derdine yanar, çizgi filmdeki yengeçten ibret alıp rızkına koşmak ister.

her daim aşağı doğru sallanır...
devamını gör...
aşkların olabilecek en takkeli meyvesidir efenim. kepçe kulaklarına abdest aldırdığım veledini çok severiz be. devam ediyor mu acaba aytek serisi bilmiyorum ama umut sarıkaya bu tiplemeyle gönlümde minber kurmuştur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar