babanın pazar günü kovboy filmi izlemesi

bir trt klasiğŸiydi bu durum. pazar sabahları 11 suları ile akşŸamları belirli saatlerde trt'de muhtelif kovboy filmleri yayınlanır ve 90'lı yılların babaları tarafından o an o televizyon zaptedilirdi. bu şŸekilde clint eastwood'un 90'lı yılların çocuklarının beynine ciddi şŸekilde kazındığŸı aşŸikardır.

devamını gör...
atlar için izlendiği söylenir genelde. kırdan kente göçmüş köyü at ile hatırlamak isteyen bünyelerce sevilirdi. arada halen yayınlanıyor. hatta emekli olduktan sonra bu bünye tjk tv den at yarışlarını izlemektedir.
devamını gör...
pazar günleri kovboy filmlerinin yayınlandığı saate bakıldığında diğer kanallarda alternatif olarak çeşitli 5. sınıf magazin programları, sohbet adı altında burjuvazi dedikodu kazanları, türkbükü çapkınları, ortaköy playboyları, ibiza kumsalları görüldüğünden en saf tercihi yapmış babaların takdir edilesi davranışıdır. hayır yani ne izlesin bu adamlar pazar pazar ev keyfi esnasında, ne izlesinler istiyoruz tam anlayamıyorum. öğlen vakti sıkıcı zamanda açıp maymun, kaplan mı, döküntü arabayı çok şekil hale getiren motor tutkunlarını mı, mega inşaatlar kisvesinde binlerce tonluk çelik inşaatların nasıl yapıldığını mı, baldır - bacak şov olarak amiyane özetlenecek yurdum selülit manzaralarını mı yoksa kırmızı dev koltuklara gömülmüş pazar günü siyaset konuşmaya çalışan yarı çakma köşe yazarlarını mı anlayamıyorum.
(bkz: bana uyar)
devamını gör...
babama has zannettiğim aktivite. gerçi yıllardır televizyonumuz yok ama televizyon olduğu yıllarda hep yapardı. pazar doksanaltı doksanyedi diye devam eden programları da seyrederdi ama kovboy filmine kadar.
devamını gör...
kovboy filmleri insanlık tarihinin en büyük soy kırımlarından biri olan kızılderili katliamnın vesikasıdır. birincisi tipik ameriken ve yahudi politikası 'bişey yapıyorsan milletin gözüne gözüne sokarak yap ki bunu kimse görmesin' adamlar yaptıkları katliamı efsaneleştirdiler tüm dünya da buna maşa oldu. ikincisi babam bu filmleri keyif değil ibret almak için izler, o yüzden de bir vakti saati olmaz.
devamını gör...
önce bi sinir gelsede pedere karşı gelemeyeceğinizden gıkınızı çıkarmadan seyretmeye mahkum olursunuz.daha sonra içinizdeki yanardağ söner asimile olur.sizde zevk almaya başlarsınız.bide bakarsınız film bitmiş.ne gerginlik kalmış ne sinir.**
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar