başlığı tıkladım geldim "ayak fetişi olayı sadece erkeklerde yokmuş" yazacak kadar şaşırmıştım ki başlık içine girince fetişlerin yine erkek olduğunu farketmemle o şaşınlıktan bu şaşkınlığa ışınlandım.
nasıl bir çekicilik olduğunu açıklayabilicek olan varsa sözlükçe dinlemeye hazırız.
devamını gör...
paralel bir evrende vuku bulan çekicilik türü. babet çorabın ne olduğunu ilk öğrendiğimde inanır mısınız tansiyonum yükseldi, dizlerim titredi, yüreğim dalgalandı fakat durulmadı, sarsıldım. psikoseksüel aşamaların hangisinde takılı kaldığına henüz karar veremediğim bu insanların en ufak bir hicap duymadan sokaklarda fink atıyor olmaları ve hatta şu an aramızda bulunuyor olma ihtimalleri bile bünyemde büyük bir korku ve bununla bağlantılı olarak öfke yaratıyor. sözlükte din, dil, ırk fark etmeksizin babet çorabı giyen insanlar mevcut ise beni engellemelerini rica ediyorum. kimse ile ters düşmek istemiyorum.
devamını gör...
istanbul’dan anadolu’ya yayılmaya çalışan düşünce. istanbul’a geldiğimden beri camisinden, oyun alanına kadar herkeste gördüm. adamın 1.90 boyu, 45 numara ayağı var ama ayakta 32 numara çorap... kocaman şekilsiz ayağın var be abicim sen niye giyiyorsun o çorapı?
devamını gör...
erkeklerin en çok zora düştükleri, hırpalandıkları konu çorap.
kadınlarda şal neyse erkekte çorap o işte.

yıllarca kumaş pantul altına merserize beyaz çorap giyen abileri horladılar.
kapri altına, tokalı terlik içine giyilen koyu renk çorapla dalga geçtiler.
şimdi de ortasını bulamıyor erkek bünyesi işte. ayarları bozuldu bi kere o dönemlerden sonra.

biraz dar - yukarda paça giymesen olmuyor, yetmişlerdeki pantul paçaları gibi 4 metre kumaşı ayakkabı üstüne yatırıp yaldır yaldır savuramıyosun da.
kadın gözüyle durumunu bilmiyorum da erkek açısından hayli çekici.
birkaç yüz metreden sonra hep ayakkabının içine çekilme temayülünde meret. kaydırmaz lastiklisi şart.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar