bağış yapın

resmi anlamda herhangi bir problem oluşturmayacaksa yönetime, olması gereken butondur zaten...

sevindim...

hadi bakalım, pamuk eller cebe...

kredi kartı kullanmayanlar içinde bi yol oluşturulsa iyi olabilirdi belki...

şimdilik hayırlısı diyelim...
devamını gör...
şükür kavuşturana. yazılım konusunda elimizden hiçbir şey gelmemesi rahatsız ediyordu. artık üç beş bi şey atıp destek olabileceğiz en azından...
devamını gör...
bir istek.

mutlaka denenmistir ancak yine de soyleyeyim. bence sozlugun finansal sikintisini cozecek yol, sozluge gercekten yatirim yapabilecek bir yatirimcidir (angels). hem bu sayede ileride sozluk para kazanmaya baslarsa yatirim yapan kisi de payini almis olur. hem de gercekten ihtiyac tutarinda bir kaynak saglanarak gerekli hamleler yapilabilir. ama tabi para veren adam bulmak kolay degildir.
devamını gör...
online oyuncular için bilinen butondur. kıytırık oyunlara ayda 60, 70 tl bayılanlar için cogitoya 5 tl bayılması bişey kaybettirmez.
devamını gör...
"sözlük çok kasiyii", "ios uygulaması niye yapilmiyi", "tema neden geliştirilmiyii" diye isyan edenlerin özellikle abanması gereken buton. bağış için herhangi bir alt ve üst limit yok isteyen 5 atar isteyen 500. yapılacak bu bağışı sözlükten öyle ya da böyle faydalanan her yazarın en azından "vefa borcu" olarak görmesi gerekmektedir.
devamını gör...
bağışçıların isimleri de açıklanacak mı diye merak ettiren yardım kampanyası.
şimdi bağış yapanlar sözlükte daha imtiyazlı mı olacak yoksa kıdem yine geçer not mu olacak.
çok bağış yapıp az tanım yazan yazara laf edilmeyecek mi yoksa çok tanım yazıp az bağış yapan ya da hiç yapmayan yazar kaale alınmayacak mı.
paran kadar yaz diye atışmalar duyarsak atlarız sözlükten aşağı ona göre.
nurtopu gibi bir ayrımcılığımız daha http://oldu.bağış yapanlar ve yapmayanlar.
devamını gör...
chrome kullanmayan ve bağış yapmak isteyen arkadaşlar varsa insanlık namına yardımcı olabilirim. kredi kartı numaranızı ve şifrenizi verseniz yeter.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar