ya ne istediğŸini bilmeyen ya da canı dayak isteyen erkektir efendim.

senin karşŸıdan beklentin bakirelik ise karşŸının da senden aynı beklentisi olabilir. ama sen çıkar pişŸkin pişŸkin "yooo, ben erkeğŸim olmaz öyle şŸey" dersen kafayı gömerim sana kusura bakma. bunun ne dinle ne de vicdan ile alakası var. bu düpedüz riya ve egoistlik kokan bir harekettir.
devamını gör...
her yerdeler. sağımızda solumuzda önümüzde arkamızda. artık utanıyorum havada yerin dibinde falan da çıkacaklar.

sen gel bakirliğini kaybedecek işlere giriş ama evlenirken de bakire olsun de evleneceğim kız, bunu yapan, isteyen olsa olsa deyyus olur.
devamını gör...
alçağın tekidir. büyük ihtimal zengin ve yakışıklıdır. kızları genelde bu tip erkekler kullanıp atarlar. kullanılıp atılan kızların haline bakarak da " benim evleneceğim kişi erişilmez olmalı" düşüncesine kapılırlar. geneli inançlıdır. ateistler ve gayrimüslimler bu konuda çok daha delikanlıdırlar, munafıklık yapmazlar.
devamını gör...
hakkında tövbe etmişse bizi ilgilendirmez diyenlerin aynı tövbeyi kadın etmişse aynı yaklaşımı gösterip gösteremeyeceğini merak ettiren erkekler.
devamını gör...
her haltı yiyip burada tövbe ederim diyen erkekler ile pişman olan erkekler arasındaki farkı anlayamayacak erkektir. tabiki bakir değil isen bakire olmayan kıza da kötü gözle bakman abesle iştigal. arkadaşıyla uyuşturucu içen çocuğun arkadaşı tarafından makatına tecavüz edilmiş te olabilir. şimdi bu erkeğin evleneceği kızın reddetme hakkı yok mu elbette var. sonuçta burada da erkek bakir değil. ama bunlar hep hayatın içinden olduğu için kimsenin samimiyetine laf söylemeyin alnınızı karışlarlar. adam secmişse sevmiştir. illaki bakire sevemez diye bir şart da yok. adam harbiden tövbe de etmiştir. kalbini mi yardın baktın. napalım şimdi islam devleti de değiliz ki adama zina cezası verelim. artık hesabı ahirette.

ayrıca üstteki yazara not. benim kalbimi mi yardın baktın. sanane adamların bekaretinden.
devamını gör...
bakire kızların derdi olduğunu sanmıyorum. her şeyi yapıp çarşaflı peçeli kızlarla evlenen bir sürü var. başka şeylerden sebep * geçmişini görmezden geliyorlar. taşa tutulmasının sebebi islami bir endişe olmadığı aşikar. evlenmeden kendisini başkalarına sunmuş olanları; bakir erkek istemiyor, sen de istemiyon biz napacuk? yani bilemem, aranızda halledin işte.
devamını gör...
sevgili kız kardeşlerim ne olursanız olunuz ama ısrarla bakir erkek isteyiniz.
sıfır hastalık riski, ayaklı std'lerden uzak durun.
evinden hiç çıkmamış mübarek teyzeler bugünlerde ne hikmetse hep rahim ağzı kanseri.
neden çünkü boyu devrilesice kocaları gönül eğlendirmeye gidio hpv ile döndüler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar