bakire kızla evlenmek isteme nedenleri

çünkü kafayı bununla bozdum evet.
kadın= bakire, dişi=bakire, evlilik=bakire,
ben = bakire, akıl fikir= bakire
uzar gider... birileri istediğini bulsa da kurulsak bizde. evet..

dip not: insan kınadığını yaşamadan.....
devamını gör...
tercih meselesidir neden diye sormak garip olur ama diğerlerini kınamakta biraz şeylik gibi geliyor.
ama çok porno izlersende olur insan tabi kompleks yapıyor sonuçta türkiye ortalaması belli.
devamını gör...
sizin cinsel organınızdan daha büyük bir tanesini deneyimlemediğinden emin olmak olmasın *

öte yandan iyidir ben de isterem.

ve fakat bakire olup her türlü bekaretini çoktan kaybetmiş nice kızlar da yamanacak keriz arıyor. aman dikkat.
devamını gör...
bakire bir kadınla evlenmek üzerine hiç bir nedenselliğim yok. bu bakımdan başlık altında hastalıklı biçimde saçmalayıp durmayacağım. olayı farklı bir şekilde ele alacağım.

bir kere genç erkeklere bakire bir kadınla evlenmelerini tavsiye etmem. çok sevdikleri bir kadınla emek ölçüsünde mutlu bir huzur adası kurmalarını salık veririm. benim sevdiğim kadın bakire bir kadın değilse daha iyi diye düşünürüm. en azından cinsellik olayı daha tecrübe ve eğlenceli geçecek. bu söylediğimi ''marjinalite'' olarak değerlendirebilecek dostlara sormak istiyorum. bu söylediğim önerme mi sağlıksızdır, yoksa kendi cinsel gücüne güvenmeme gibi nedenlerle geliştirilen hastalıklı nedenler mi?

kadın arkadaşlara da dostça bir kaç kelam etmek isterim. vajina erkeğin bir mülki değeri olamaz. hiç bir anatomik unsur kimsenin geçmişinden bir mülki değer olarak sunulacak unsur olamaz. evliliğin daha baş harfi bu kadar sağlıksız yazılınca, sonrasında çocuklar dahil her şey mülki değer olarak görülmeye başlar evlilikte. sonrası ileri derecede narsist ve bencil kötü evcilik oyunlarına dönüşür.
devamını gör...
kafaya kodlanan şeyin bu olması genelde. dini bir sebebi olmadığı, hatta hiç sebebi olmadığı halde böyle istiyor beyler. kültürel olarak kodlanmış kafaya, dönüp de ulan mantıklı mı diye bile sormuyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar