bal porsuğu

guinness rekorlar kitabına dünyanın en cesur hayvanı olarak girmişŸ yaratık. yerel adıyla ratel denilen bu hayvanın gavurcadaki ismi honeybadger dır. boyuna posuna bakmadan herşŸeye saldırır. aslan bile kovalar. aha da videosu..

devamını gör...
onbinlerce arının saldırısına uğraması *,zehirli yılanları keçiboynuzu misali yemesi,kendi kendini tedavi etmesi * gibi türlü huylara sahip ultra cesur yaratık
devamını gör...
çok hoşuma gitti. kendisini ayrıntılı inceleyip mücadele sitilinden dövüş tekniği geliştireceğim.

tanım: cesur olduğu kadar tatlı da.
devamını gör...
bildiğin mahallenin delisi. aslan, leopar felan farketmez önüne gelene efelenir. bulduğu her şeyi yer. şu belgesellerde en tiksindiğim iki hayvandan biri. diğeri bizim komodo ejderi. vaktiyle, avladıkları hayvanla kendilerine ziyafet çeken aslan sürüsü bizim bu tıfıl deliyi görünce, abi şöyle az kenara çekilelim bu manyağın ne yapacağı belli olmaz diyerekten yemeği, çatalı felan bırakıp geri çekilmişlerdi...

devamını gör...
görüp görülebilecek en psikopat hayvandır kendisi. önüne ne denk gelirse yer ayrım yapmaz. leopara, çitaya kafa tutar. hatta gider kobralara dalar, avlar. üstüne yerken zehirin* etkisiyle bayılır. sen öldü sanarken bir bakmışın ayılmış kaldığı yerden kobrayı yemeye devam eder. böyle de psikopat bir arkadaş.

devamını gör...
rahatsız bir hayvandır. hayvanlar aleminin kamikazesi japonudur. gözü kara yüreği mangaldır. öüne ne çıkarsa diklenir, ölse de diklenir öldürse de http://diklenir.ne yılan dinler ne arı. sokulur 2 saat ölür vücudu zehri etkisiz hale getirir. ve yeniden aksiyona devam eder. aslana diklenir tokatlanır dinlemez yoluna devam eder, yılana diklenir sokulur ölür canlanıp yeniden saldırır.

çok acayip bir hayvan.bunun gibi bir manyağı da tazmanya canavarıdır.en az bal porsuğu kadar sakattır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar