balık burcu

20 şŸubat - 20 mart arasında doğŸan insanların sahip olduğŸu burçtur. son burç olduğŸu için bütün burçlarla iyi anlaşŸtığŸı söylenir.kararsızdırlar, duygusaldırlar çabuk kırılırlar.
devamını gör...
çok şefkatli, duygusal ve romantik insanlardır. ayrıca hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler.bu insanların sadece kanatları eksiktir desek yerinde olur. herkese yardım etmeye bayılırlar. onlar için tanıdık veya tanımadık biri olman o kadar da önemli değildir. çok fazla hayal kurarlar..

çok karamsar bir yapıya sahiptirler, kurdukları tüm hayalleri küçücük bir olayla yıkılabilir.. ayrıca çok kararsız insanlardır.. sürekli sizin tavsiyelerinize ve desteğinize ihtiyacı vardır.. çok sevimli, düşünceli ve harika insanlardır..

çok şanslıyım ki kendisi benim eşim olur..*
devamını gör...
babamdan biliyorum ki az bir olumsuzluk içeren bir cümleye bile kırılıp gücenebilirler. başbakan tayyip erdoğanın burcudur aynı zamanda lakin onda duygusallık yerini biraz sinire bırakmış sanki şeker hastalığı kaynaklı olsa gerek.
devamını gör...
sebebsiz ağlayıp gereksiz gülen insanların mensubu olduğu burç. saçma sapan şeylere alınıp darılırlar.sürekli hayal kurarlar.he tamam bunu anlıyorum da bu kadar saçma hayali niçin herkese anlatırlar, olmayınca da vahlanırlar ? bi de burçları sorulduğu zaman çekinerek cevap verirler çünkü duyulan ilk söz ekseriyetle "balık alık puahahaa" olur *
devamını gör...
duygusal yapıları her alanda kendisini gösterir. sanata eğilimli bir burç oldukları için bir çok sanatçının balık özellikleri güçlüdür. arkadaşlık duygularına çok fazla önem verdikleri için, yaşantılarında yapılan hataları affetmezler çevrelerinin çabuk etkisinde kalırlar. yaşamda başarılı olmak için motivasyona ihtiyaçları vardır.

mistik güçleri çok fazladır. hissetme yönleri güçlüdür. bilmeyi ve öğrenmeyi seven bu kişiler yaşam boyunca her şeyi merak ederler. hatalardan ders almasını beceremezler. aynı hataları birkaç kez tekrarladıkları görülmüştür. alışkanlıklarına bağlı olduğu içinde bulundukları şartları kolay değiştirmekten hoşlanmazlar.

çok çabuk karamsarlaşabilen bu kişilerle yaşamak hem zevkli hem de zordur. duygu ve mantık arasında doğru dengeyi kurabilirlerse, yaşam onlar için mükemmel olur. fakat ne yazık ki, her zaman aynı ölçüyü tutturamazlar. toplum ilişkilerine önem verseler de, kuşkucu yapıları yüzünden olaylara uzak kalabilirler.

sürekli haklarında konuşuluyormuş hissi içinde, karamsar ve huzursuzlaşabilirler. politika konusunda duyarlı fakat etkileşime hazır oldukları için de zaman zaman hata yapabilirler. aile bağları güçlü ve sevdiklerine bağlı olan bu kişilerle anlaşmak her zaman kolay değildir.
devamını gör...
şayet burcların insan ruhu üzerindeki etkisi kati ise en berbat burçtur. hele ki erkekler için.

çok duygusaldırlar. vantilatör'e bile aman yorulmasın benim için diye acırlar.*

güçlü olan sezgileri ve hayal güçleri, kendilerine zarar vermekten başka bir işe de yaramaz.

devamını gör...
bir cok bilim insaninin, sair, yazarin burcu.
(bkz: kemal tahir)
(bkz: viktor hugo)
(bkz: oktay sinanoglu)
(bkz: galileo galilei) * *
(bkz: einstein)
(bkz: graham bell)
(bkz: kurt cobain)
(bkz: michelangelo)

Balik burcunun iki dünyasi vardir. Birinden sikildigi zaman digerine kacar. Bu bakimdan cok sanslidir bu burclar, ama dengeye dikkat, bu iki dünya arasinda ki denge korunamazsa, son durak ya meyhane ya da timarhane olabilir.
Duygusal derler ya,ariel sharon a bakip da burcunda utan dememek elde degil. Bir de baliktan lider olmaz derler.obama, tayyip erdogan osama bin laden. bence siz siz olun balik burcuna ön yargilarla yaklasmayin. süprizlerle doludurlar.
devamını gör...
tanıdığım balık burcu insanları duygusal olmalarına rağmen duyguları saklayan ve daha çok -özellikle de karar verirken- mantıklarını kullanan insanlardır. bir de fazla realisttirler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar